luzz to podstawa... ja byjm nie mogła przy rodzinie nic bo by mnie moralniak zapierdolił i faza nie weszła haha
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
a nie jak to ostatnio w wiadomościach, jak to leciało hm... kobieta z wózkiem zapyutała dilera czy jej mefedrona troche da?
a no dzieciak to szacuneczek za Twoje podejście... tak 3maj
Muszę być odpowiedzialny...i tak nie mógłbym się wyluzować
Pewnie bym nie wytrzymał ale sam jestem z synem
bąbonierke z pistacjami i czekoladkami lind
ja oprzy dobrych wiatrach dostane jutro albo w pn
Ja nie wierzę normalnie, że Ty wytrzymasz z tematem do przyszłego tygodnia
Tak dzisiaj dostałem
Się należy hehe
kej9 lajn???
Spoko ja następny tydz mam bardziej wolny to możemy DarkSonia zagrać
no to cos ci sie za tom silnom wole nalezy chlopaku
zajebiscie
a to dostales
kurde, jak mni doleci paczuszka to grammy w szachy buahahaha
Ale wygląda chlor trójka ładnie, na czysty
kej9 2 tyg czekałem ale się doczekalem
DarkSonia to wpadaj, poczęstuje Cię
daniel776 bedo cycgi bedzie pompa
albo hajlajt ma slabom wysylke
mogę Ci pomóc kiertnik... posyp haha
Mam silNom wole
Ja nie
ladnie kurwa pienknie
jusz kurwa cpajo
DrakoMalfoy a u Ciebie?
Wleciała rakietka od hl
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

