Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres




Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
avatar
jelen stawia daniel pijeeeeeeeee
avatar
wiesz czym rozni sie daniel od jelenia?
avatar
Wiara czyni cuda rogaczu
avatar
siemanko wiara
avatar
Będzie zara mememłonowa rzeźnia Cool
avatar
Dobra kutasy, tata wraca z roboty
avatar
Coś mi się przycina chat dla tego napisałem bez totalnej składni i porządku. A więc vendoora Jescze dzisiaj nie było i czekamy miejmy nadzieję że wszystko się zakończy perfekcyjnie
avatar
On jeszcze off, mam nadzieję że się pojawi a nie trafiłem na jakiś chjjowh moment
avatar
A jego Jescze nie było ja już ochujalm troche z nerwów ale chuj ham
avatar
Ogólnie to ja też czekam dzisiaj I Venda Jescze nie było także miejmy nadzieje tylko że kurwa 17 a
avatar
Najwyżej jak wtopie kasy to na szczęście minimalnie
avatar
Mialem nadzieję na dzisiaj ale już tracę nadzieje
avatar
avatar
Mortkos witajos
avatar
A długo już czekasz na reshipa kiertnik82
avatar
avatar
Hmm, a kto Jescze czeka tak długo.
avatar
A podobno moja pakę kurier zgubił i mial być reship i nic nie ma
avatar
Coś się obawiam że nadal nic nie dojdzie i jak widzę nie jestem sam który czeka 2 tygodnie ponad
avatar
W sumie już przeczytałem nie musisz odpowiadać
avatar
kiertnik82 jaki powód jest tego że 2 tygodnie czekasz?
avatar
Czeka ktoś dzisiaj na HL gołębia?
avatar
W normie
avatar
A jak tam testy panowie
avatar
Chujnia jest i tyle
avatar
avatar
Jestem sam, więc nikt mi fazy nie będzie bry
avatar
Ale tyle czekać, masakra
avatar
Nie chce dużo, na sprobowanie

Dostęp zabroniony!

Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant