siemanko
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
XDD dobry dobry glassik
Przychodzi baba do lekarza i mówi: - Panie doktorze, chodzić nie mogę, leżeć nie mogę, stać nie mogę, siedzieć nie mogę... - A próbowała pani wisieć?
kej9 dzin dybry prezesie
Śniłaś *
Dzieki wzajemnie princesko milego
DarkSonia snolas mi sie ale co robilismy zostawie dla siebie
no nic idem sobie pomarzyć o moich słodyczach na łikend w drodze do pracy
miłego dzkionka
miłego dzkionka
ale co jak co mogło by cosik ( komukolwiek ) wjechać dziś ... to zawsze dobrze wróży dla reszty ;p
haha wariacik dobry jesteś
Szklana kula zrobila mnie w ciula wczoraj bo zapytalem czy alfunia bedzie ,a ta że ttak jest tuz tuz ,ale to moja wina bo zapomnialem wymienic jej baterie
DarkSonia nie dorarla jeszczd ale przemodlilem calą noc aby byla dxisiaj
Wszyscy
Glasshan mysiu pysiu jak tam alficzka haha
Nie wstscy
to miał być żart ale czuję że się śmiać nikt nie będzie haha spoko też czekam
oho widzę wszyscy wyturbieni po grubych lotach
Jasio, pisząc wypracowanie, pyta ojca: - Tato, jak się powinno pisać: Królowa Lodu, czy Królowa Loda? - To zależy, synu, czy chcesz żeby była postacią negatywną, czy pozytywną...
Dzin dybry gagatki
A ja w piwnicy
Chuj, śpię w lesie
A jutro to już w ogóle, 30 w dzień 20 w nocy xd
Będzie rzeźnia dzisiaj
Tak, pisze jak byk
Już patelnia z rana
Panowie, a to trzeba mieć 40 postów?
Dobry sprzęt
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

