Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
Jasio, pisząc wypracowanie, pyta ojca: - Tato, jak się powinno pisać: Królowa Lodu, czy Królowa Loda? - To zależy, synu, czy chcesz żeby była postacią negatywną, czy pozytywną...
Dzin dybry gagatki
A ja w piwnicy
Chuj, śpię w lesie
A jutro to już w ogóle, 30 w dzień 20 w nocy xd
Będzie rzeźnia dzisiaj
Tak, pisze jak byk
Już patelnia z rana
Panowie, a to trzeba mieć 40 postów?
Dobry sprzęt
Ale zjazdu w sumie nic, nul
Jebane 4 weżyki i chuj po spaniu xd
aaaa
haha
haha
Jebana kosa
Wczoraj byłem w gościach po pracy i fetke mieli
To nie o to chodzi
a ty kot co nie dawala ci nic na spanie ta doktorzynka
Tajes
niech sie esco nie wyplaci
Nakurwiaj spamu
no widzisz
Maniek w niedzielę listę robi
KiszczaK masz czas do soboty do północy
Nie wiem gdzie
O chuj
policzyc sobie
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

