Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres




Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
avatar
Jasio, pisząc wypracowanie, pyta ojca: - Tato, jak się powinno pisać: Królowa Lodu, czy Królowa Loda? - To zależy, synu, czy chcesz żeby była postacią negatywną, czy pozytywną...
avatar
Dzin dybry gagatki
avatar
A ja w piwnicy
avatar
Chuj, śpię w lesiePodobno kultowa
avatar
A jutro to już w ogóle, 30 w dzień 20 w nocy xd
avatar
Będzie rzeźnia dzisiaj
avatar
Tak, pisze jak byk
avatar
Już patelnia z rana
avatar
Panowie, a to trzeba mieć 40 postów?
avatar
Dobry sprzęt
avatar
Ale zjazdu w sumie nic, nul
avatar
Jebane 4 weżyki i chuj po spaniu xd
avatar
aaaa Podobno kultowa haha
avatar
Jebana kosa
avatar
Wczoraj byłem w gościach po pracy i fetke mieli Podobno kultowa
avatar
To nie o to chodzi
avatar
a ty kot co nie dawala ci nic na spanie ta doktorzynka
avatar
avatar
avatar
niech sie esco nie wyplaci
avatar
avatar
Nakurwiaj spamu
avatar
no widzisz
avatar
Maniek w niedzielę listę robi
avatar
KiszczaK masz czas do soboty do północy
avatar
avatar
Nie wiem gdzie
avatar
avatar
policzyc sobie Podobno kultowa

Dostęp zabroniony!

Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant