jutro czy pojutrze bedzie za ostatnie 2 tygodnie'
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
A jak sprawdzić ile brakuje postów
co 2 tygodnie lista. ta jest do 6 czerwca
Ale lista już jest chyba
masz czas
czy w nidziele
jutro chyba
przeciez nagrod jeszcze nie bylo
Try posty mi brakly
Kura nie załapałem się na nagrodę
A ja będę kawę robić
Czołem
Kurwa jasna ani oka nie zmruzylem
Siema tubylcy
trzymajcie się i miłej nocki
lece spać
no wlasnie lepiej nie bede pisal
tylko uwazaj zeby zle nie zrozumiala bo zara bendzie pisala do modernizatorow zebys sie do niej nie odzywal XD
zapodaj ode 

XDD
Widzisz napisałem Ode dla Sonii dzisiaj to się od razu jakoś zdenerwowała, nie wiedziałem że tu takie napięte relacje na forum
trza sprawdzac
nnoo xd
i inna wersja
ciągle, a faktycznie masz racje
ja kiedyś wysłałem syna zadanie domowe z obrazkiem to 5 razy zmieniało zdanie
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant


