mordo człowieku
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
benzo to jak piwo tylko pod wpływem
tylko bierz jak czlowiek a nie opierdolisz browarami i zadowolony 

no niech ci przepisze jakies benzo
doxyou znowu cię dopadli
ale co się bardziej chce ?
patrz ile piwa️ by było
milioner
stojak kurła
a ja polskie jaram
te szlugi mnie wykończą
ale to dobrze bo będzie altanka :ae
jeblem se dwa nie mam na wiencyj
człowiek tylko spokoju szuka a potem wszyscy pretensje hahahaa
chyba muszę do lekarza
temu idę po te piwo potem
kurwa ja normalnie jakieś lęki lekkie mam
kej9 co jest
narkusy
co tam danielu? w robocie? oby mememłon dzis wpadl nie
halo warszawa
eneduerabe halotulondyn
gut mornik wjetnam
siemanko piatkowyy poranku
siemanko
XDD dobry dobry glassik
Przychodzi baba do lekarza i mówi: - Panie doktorze, chodzić nie mogę, leżeć nie mogę, stać nie mogę, siedzieć nie mogę... - A próbowała pani wisieć?
kej9 dzin dybry prezesie
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

