DarkSonia nie dorarla jeszczd ale przemodlilem calą noc aby byla dxisiaj
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
Wszyscy
Glasshan mysiu pysiu jak tam alficzka haha
Nie wstscy
to miał być żart ale czuję że się śmiać nikt nie będzie haha spoko też czekam
oho widzę wszyscy wyturbieni po grubych lotach
Jasio, pisząc wypracowanie, pyta ojca: - Tato, jak się powinno pisać: Królowa Lodu, czy Królowa Loda? - To zależy, synu, czy chcesz żeby była postacią negatywną, czy pozytywną...
Dzin dybry gagatki
A ja w piwnicy
Chuj, śpię w lesie
A jutro to już w ogóle, 30 w dzień 20 w nocy xd
Będzie rzeźnia dzisiaj
Tak, pisze jak byk
Już patelnia z rana
Panowie, a to trzeba mieć 40 postów?
Dobry sprzęt
Ale zjazdu w sumie nic, nul
Jebane 4 weżyki i chuj po spaniu xd
aaaa
haha
haha
Jebana kosa
Wczoraj byłem w gościach po pracy i fetke mieli
To nie o to chodzi
a ty kot co nie dawala ci nic na spanie ta doktorzynka
Tajes
niech sie esco nie wyplaci
Nakurwiaj spamu
no widzisz
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

