Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres




Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
DarkSonia nie dorarla jeszczd ale przemodlilem calą noc aby byla dxisiaj
avatar
avatar
Glasshan mysiu pysiu jak tam alficzka haha Big Grin
avatar
avatar
to miał być żart ale czuję że się śmiać nikt nie będzie haha spoko też czekam Big Grin
avatar
oho widzę wszyscy wyturbieni po grubych lotach Big Grin
avatar
avatar
Jasio, pisząc wypracowanie, pyta ojca: - Tato, jak się powinno pisać: Królowa Lodu, czy Królowa Loda? - To zależy, synu, czy chcesz żeby była postacią negatywną, czy pozytywną...
avatar
Dzin dybry gagatki
avatar
A ja w piwnicy
avatar
Chuj, śpię w lesiePodobno kultowa
avatar
A jutro to już w ogóle, 30 w dzień 20 w nocy xd
avatar
Będzie rzeźnia dzisiaj
avatar
Tak, pisze jak byk
avatar
Już patelnia z rana
avatar
Panowie, a to trzeba mieć 40 postów?
avatar
Dobry sprzęt
avatar
Ale zjazdu w sumie nic, nul
avatar
Jebane 4 weżyki i chuj po spaniu xd
avatar
aaaa Podobno kultowa haha
avatar
Jebana kosa
avatar
Wczoraj byłem w gościach po pracy i fetke mieli Podobno kultowa
avatar
To nie o to chodzi
avatar
a ty kot co nie dawala ci nic na spanie ta doktorzynka
avatar
avatar
avatar
niech sie esco nie wyplaci
avatar
avatar
Nakurwiaj spamu
avatar
no widzisz

Dostęp zabroniony!

Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant