Maniek w niedzielę listę robi
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
KiszczaK masz czas do soboty do północy
Nie wiem gdzie
O chuj
policzyc sobie
jutro czy pojutrze bedzie za ostatnie 2 tygodnie'
A jak sprawdzić ile brakuje postów
co 2 tygodnie lista. ta jest do 6 czerwca
Ale lista już jest chyba
masz czas
czy w nidziele
jutro chyba
przeciez nagrod jeszcze nie bylo
Try posty mi brakly
Kura nie załapałem się na nagrodę
A ja będę kawę robić
Czołem
Kurwa jasna ani oka nie zmruzylem
Siema tubylcy
trzymajcie się i miłej nocki
lece spać
no wlasnie lepiej nie bede pisal
tylko uwazaj zeby zle nie zrozumiala bo zara bendzie pisala do modernizatorow zebys sie do niej nie odzywal XD
zapodaj ode 

XDD
Widzisz napisałem Ode dla Sonii dzisiaj to się od razu jakoś zdenerwowała, nie wiedziałem że tu takie napięte relacje na forum
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant


