Bezdusznik bez serca
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
Najgorsze są te skurwysyny pokroju doxyou przyglup co nawet z tragicznej śmierci 2 latki sobie robi jaja
Satyra panieneczko, tylko satyra i umiejętność jej wyczuwanianas na tym forum uratuje
najgorsze są nieprzemyślane mixy
każdy ma inną wytrzymałość
wiesz no
Te "śmiertelne 300mg" to bym pewnie vapo zapodawał w ostatniej dobie
Oj źleeeee
A jakbym wziął 7 hexa to źle by się to skończyło
nie chcce kurwiarzyno dziekuje
Kurwa gnoju no wysłałbym ci conieco ale wiem że ty masz nietolerancję na nawet śladowe ilości serotoniny
Jakoś nie czuję, żebym miała coś jeszcze do dodania w tematach xd
kej9 nie szalej wariacie
ja w tym miesiacu sie kurwa rozpedzilem 17 postow ugulem 

brakuje ci 18 postow masz czas jeszcze dzis
40 postów w 2 tygodnie, to też niewielki wyczyn. 3 dziennie
To właściwie żaden wyścig, ale jak słusznie zauważyłaś regularność
regularność to podstawa
Moje losowe zrywy na pisanie postów to chyba za mało, żeby podłączyć się pod ten wyścig xd
Zadowolę się 7
Odpuszczę jej, niech się truje biedna dziewuszyna
Widzę, że Sonka koniecznie musi wygrać 10g
miss opportunity
to babcia mi zabrała lodzika i wyjebała do kosza bo na pewno tam jakieś dopalacze som
mnie kiedyś poczęstowal starszy Pan lodem jak miałam 8 lat
kej9 tego jeszcze nie słyszałam xD
Ja wciąż czekam na tego Pana na winklu, który będzie chciał mnie poczęstować cukierkiem
Taka mentalność. To nawet nie wina charakteru, tylko PRLowskiej indoktrynacji
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

