Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres




Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Bezdusznik bez serca
avatar
Najgorsze są te skurwysyny pokroju doxyou przyglup co nawet z tragicznej śmierci 2 latki sobie robi jaja
avatar
Satyra panieneczko, tylko satyra i umiejętność jej wyczuwanianas na tym forum uratuje
avatar
najgorsze są nieprzemyślane mixy
avatar
każdy ma inną wytrzymałość
avatar
avatar
avatar
Te "śmiertelne 300mg" to bym pewnie vapo zapodawał w ostatniej dobie
avatar
Oj źleeeee
avatar
A jakbym wziął 7 hexa to źle by się to skończyło
avatar
nie chcce kurwiarzyno dziekuje Heart
avatar
avatar
Kurwa gnoju no wysłałbym ci conieco ale wiem że ty masz nietolerancję na nawet śladowe ilości serotoniny Podobno kultowa
avatar
Jakoś nie czuję, żebym miała coś jeszcze do dodania w tematach xd
avatar
kej9 nie szalej wariacie
avatar
ja w tym miesiacu sie kurwa rozpedzilem 17 postow ugulem Podobno kultowaPodobno kultowa
avatar
brakuje ci 18 postow masz czas jeszcze dzis Podobno kultowa
avatar
40 postów w 2 tygodnie, to też niewielki wyczyn. 3 dziennie
avatar
To właściwie żaden wyścig, ale jak słusznie zauważyłaś regularność
avatar
regularność to podstawa
avatar
Moje losowe zrywy na pisanie postów to chyba za mało, żeby podłączyć się pod ten wyścig xd
avatar
Zadowolę się 7
avatar
Odpuszczę jej, niech się truje biedna dziewuszyna
avatar
Widzę, że Sonka koniecznie musi wygrać 10g
avatar
miss opportunity
avatar
to babcia mi zabrała lodzika i wyjebała do kosza bo na pewno tam jakieś dopalacze som
avatar
mnie kiedyś poczęstowal starszy Pan lodem jak miałam 8 lat
avatar
kej9 tego jeszcze nie słyszałam xD
avatar
Ja wciąż czekam na tego Pana na winklu, który będzie chciał mnie poczęstować cukierkiem
avatar
Taka mentalność. To nawet nie wina charakteru, tylko PRLowskiej indoktrynacji

Dostęp zabroniony!

Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant