wrzesien nagle jest przyrost ludzi
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
w sumie odkad modem jestem to zawsze czerwiec-sierpien to taka posucha wsrod uzytkownikow
wakacje zawsze sa takim sezonem ogorkowym
a spoko
tylko samplach zwyklych od vendorow
nie o tej darmoszce mowimy
chyba i tak wiele osób nie dostaje w tej darmochy z tego co widzialem, w sensie że lista nie jest zbyt pokaźna
ale to z czasem
bo boi sie ze nie dostanie darmochy
VENDETTA
jeszcze tylko musze ustalic ile osob pisze recenzje z dupy
tak potocznie powiedziałem, bo widzę tu jakieś kłótnie po nocy
a bynajmniej nie tylu zeby podejmowac jakies dramatyczne kroki
ale obecnie samplarzy nie ma u nas
to posypia sie glowy
jak ja zaczne wojne toczyc
zadne wojny
Cóż to za wojny są tutaj toczone nocą ;p
dziękuję za rozmowę!
ok, to dobranoc, i spokojnej nocki zyczem :*
alez skad
czy obrazisz się jak juz pójdę spać?
DarkSonia ja z toba juz zadnych deali nie robie
I nie pierdół nie udawaj wielkiego kurwa nie wiadomo kogo kto wszędzie było i wszystko widział
jak sie moge SCREENA WYPRZEĆ? bedziesz mial dowód i tyle EPSIAK KURWA MAĆ
serio... ja naprawdę zrobier wszystko by ci satysfakcji nie dac haha
nie no bo zas potraktujez to ze se jaja robie... po prostu będę uważała ok ?
nie no bo zas potraktujez to ze se jaja robie... po prostu będę uważała ok ?
Za tą ostatnią akcje kiedy dostałem bana?.
i nawet Maniek cie nie uratuje
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant


