Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres




Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
wrzesien nagle jest przyrost ludzi
avatar
w sumie odkad modem jestem to zawsze czerwiec-sierpien to taka posucha wsrod uzytkownikow
avatar
wakacje zawsze sa takim sezonem ogorkowym
avatar
avatar
tylko samplach zwyklych od vendorow
avatar
nie o tej darmoszce mowimy
avatar
chyba i tak wiele osób nie dostaje w tej darmochy z tego co widzialem, w sensie że lista nie jest zbyt pokaźna
avatar
ale to z czasem
avatar
bo boi sie ze nie dostanie darmochy
avatar
VENDETTA
avatar
jeszcze tylko musze ustalic ile osob pisze recenzje z dupy
avatar
tak potocznie powiedziałem, bo widzę tu jakieś kłótnie po nocy Smile
avatar
a bynajmniej nie tylu zeby podejmowac jakies dramatyczne kroki
avatar
avatar
ale obecnie samplarzy nie ma u nas
avatar
to posypia sie glowy
avatar
jak ja zaczne wojne toczyc
avatar
avatar
Cóż to za wojny są tutaj toczone nocą ;p
avatar
dziękuję za rozmowę!
avatar
ok, to dobranoc, i spokojnej nocki zyczem :*
avatar
avatar
avatar
czy obrazisz się jak juz pójdę spać?
avatar
DarkSonia ja z toba juz zadnych deali nie robie
avatar
I nie pierdół nie udawaj wielkiego kurwa nie wiadomo kogo kto wszędzie było i wszystko widział
avatar
jak sie moge SCREENA WYPRZEĆ? bedziesz mial dowód i tyle EPSIAK KURWA MAĆ Big Grin
avatar
serio... ja naprawdę zrobier wszystko by ci satysfakcji nie dac haha Big Grin nie no bo zas potraktujez to ze se jaja robie... po prostu będę uważała ok ?
avatar
Za tą ostatnią akcje kiedy dostałem bana?.
avatar
i nawet Maniek cie nie uratuje

Dostęp zabroniony!

Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant