KiszczaK już masz ";ponad" 40 postów
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
Epsiakos uważam, że jesteś tu kilka leveli wyżej od pewnnych... userów... uważam Cię też za bystrego ...
Ile mi brakuje do 40 postów Epsiakos?
Newerminde
Dziołcha która cię lubi
za chuja nie wiem co piszesz
Nie obrazaj
To po Śląsku
wytrzezwiej
No ja ty gorol
To kosz dwie
Ona ci przaje
Mosz lipsta
Kosz łopata, przaje Ci
zajęty jestem
haha
Cię kocho
DarkSonia o co chodzi z tymi pozdrowieniami?
co ma byc to bedzie niebo znajde wszedzie
Tylko ze na kurwią tak nie bede
Mam wyjebane
Co ma być to bedzie
hulerkfow23 nie krakaj
mrozona najlepsza
smakuwos
Na bogato bo nie bieda, mrożoną oczywiście
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

