kej9 niezle lubię tą delikatnosc kawalka
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
daniel776 milo wiedxiec że jestes kolejną tu osobą sluchsczem ktiry cxuje te bity
ja w kurwe nowej muzy ciagle odkrywam,raczej czesciej odkrywam niz wracam.
nie znalem,ale siedzi,wlasnie tloka do tego montuje
wystarcza dwie dobre 360
daniel776 znasz ten numer podoba?sie
i za nagrywanie kobity z czarnymi wlosami 14 kamerami
ale wez tam pomin by mi tez dolecialo
haha
trzymamy kciuki za twoje chciane zniszczenie i nowe odrodzenie uguem
trzyumam kciuki szklana witko
ale se zaraz zakurwie tloka z dzoja
kej9 ni ma bida z nędzną nędzą dzisiaj ale wierze calym sobą ze jutro chociaż jedna doleci
jes dobrze
dobrze robio
dobry pszekas leci
tajes
to nie halsik akurat ale rozumiecie przekaz.
hałsik buja nawet jak bezdomny jestem
no glasik dobre kawalki wrzuca
klasa
Pvp i hexik niestety dalej w drodze ;(
korzystam z twoich polecajek czesto
GlasshanD alwka jest?
GlasshanD gggosciu
kej9 Tak ,ps5 odebrana i hula jak funkiel nówka łupie wlasnie w warzone i tak do rana pewnie bede kosił taka misja takie życie
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

