dziesionuj chlopaku
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
jak kali kuwa nie
cnie 

co sie bedziesz pierdolil
latwiej jakiejs babce skroic torebkie
a sampla ci chemkolabo rzuci kiszczak jak dobrze naganiasz 

to ta
jak nie cpasz
praca marzen
czeba se rozryfkie na wlasnom reke kombinowac
juz szuka nowego
no u paweuka ciongle pakowacze wpadajo
haha
przywyklem ze zwykle jak wygram to leci 2 tyg
2tydz czekam narazie
a to tez jeszcze nie dostales?
ja na mefkie czekam narazie
zjast na horoszcz dla jego
czesanko czesanko
ototo albo nepalczyka
najlepij hexika coby poleciec dugo ugaa
dasz rade
nagrody dopiero w sobote
KiszczaK 40 postow w 2 tygodnie na 3g
mowiles ze nazywasz sie keller!
hahaha
Nie mam tyle postów
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

