Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres




Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
dla mnie tez bdo z alko niebardzo
avatar
lucca foxi w cymbal jak huj i taboretem przez plery
avatar
Tu o mnie nie chodzi
avatar
podrzuc mu przetyranych Podobno kultowaPodobno kultowa
avatar
no co on spamera nie kojarzy Podobno kultowaE
avatar
KiszczaK haha bardzo dobre
avatar
A tyle postów mu napierdalałem kiedys
avatar
a piwo mi sie z tym nie komponuje
avatar
2 razy nnie wyjeblo do wyra bo przesadzilem w dzien, raz sie porzygalem bo piwa pilem xd
avatar
w dzien leje 2 przewaznie
avatar
avatar
Escobar mnie nie kojarzy, kutwa wal
avatar
co 2 to w dzien Podobno kultowa
avatar
to ile na ta nocna ładujesz
avatar
czy polewka co 2h Podobno kultowa
avatar
raz w nocy polewam i 6/8 godzin przespane
avatar
totalnie bez problemu?
avatar
avatar
a spisz po tym?
avatar
no mnie tez po 3 wypierdala do wyra
avatar
dopiero jak sie ocknalem to skumalem czemu lezalem
avatar
ale ja wale 24/7 jak juz Podobno kultowaPodobno kultowa
avatar
raz se 3ml polalem,pierdole bezpieczniki mi wyjebalo
avatar
avatar
XD po ile lejesz max?
avatar
starczy kurwa narazie
avatar
daniel776 18.06 | 17:23 polowa bidzioka mi zostala xd - ja juz ojebalem drugom setke xddd
avatar
reszte zostawiam na mefke z nagrod Podobno kultowa meszana meszana bedziew
avatar
polowa bidzioka mi zostala xd
avatar
GlasshanD odebrales plejaka?

Dostęp zabroniony!

Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant