dla mnie tez bdo z alko niebardzo
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
lucca foxi w cymbal jak huj i taboretem przez plery
Tu o mnie nie chodzi
podrzuc mu przetyranych 

no co on spamera nie kojarzy
E
E
KiszczaK haha bardzo dobre
A tyle postów mu napierdalałem kiedys
a piwo mi sie z tym nie komponuje
2 razy nnie wyjeblo do wyra bo przesadzilem w dzien, raz sie porzygalem bo piwa pilem xd
w dzien leje 2 przewaznie
no 2,5
Escobar mnie nie kojarzy, kutwa wal
co 2 to w dzien
to ile na ta nocna ładujesz
czy polewka co 2h
raz w nocy polewam i 6/8 godzin przespane
totalnie bez problemu?
spie
a spisz po tym?
no mnie tez po 3 wypierdala do wyra
dopiero jak sie ocknalem to skumalem czemu lezalem
ale ja wale 24/7 jak juz 

raz se 3ml polalem,pierdole bezpieczniki mi wyjebalo
2,5
XD po ile lejesz max?
starczy kurwa narazie
daniel776 18.06 | 17:23 polowa bidzioka mi zostala xd - ja juz ojebalem drugom setke xddd
reszte zostawiam na mefke z nagrod
meszana meszana bedziew
meszana meszana bedziew
polowa bidzioka mi zostala xd
GlasshanD odebrales plejaka?
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

