Czat
Chat
Blog
Zaufane sklepy
Kontakt
Więcej
FAQ
Polityka prywatności
Regulamin
Szukaj
Użytkownicy
Administracja
Zaloguj się
Rejestracja
SMTP
Zaloguj się
X
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła
Zaloguj się
Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czat
Oznacz fora jako przeczytane
Nowa zawartość
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Strony (396):
« Wstecz
1
…
303
304
305
306
307
…
396
Dalej »
Idź do strony:
Archiwum Shoutboxa
Ostatnia czytana
|
Odznacz wszystkie
DarkSonia
18.06 | 12:57
a na mnie chloery to dzialaja tak se
DarkSonia
18.06 | 12:57
noi ja rzucilam na boze narodenie alko... i do tereaz nic ... i same dobrodziejstwa widze... no ostatnia przygoda z 3cmc to byla bajka
kiertnik82
18.06 | 12:57
wiem, że poprawia bo kiedyś waliłem alko i potem szczur to było mega, ale wiem że potem jest większe strucie
DarkSonia
18.06 | 12:57
bo piffko nawet poprawia doznania ale chyba ci nie o to chodzi nie?
kiertnik82
18.06 | 12:57
nie, alko nie pije już w ogóle
DarkSonia
18.06 | 12:56
tzn w trosce o twoje zjazdy
DarkSonia
18.06 | 12:56
byle nie piffko
DarkSonia
18.06 | 12:56
zadbaj o jakiś soczek słodki... serio pomaga... jabłuszko albo pomarancza
kiertnik82
18.06 | 12:56
tyle niektorzy to na 3 porcje laduja
kiertnik82
18.06 | 12:56
wiem wiem ze to smiesznie male ilosci
kiertnik82
18.06 | 12:56
no, najwiecej zjadlem w zyciu 2,5 i to dla mnie juz za duzo
DarkSonia
18.06 | 12:55
DarkSonia
18.06 | 12:55
ło kurwa.... jakie postanowienie... DO GRAMA?
kiertnik82
18.06 | 12:55
powinno być lepiej
kiertnik82
18.06 | 12:55
zabardzo mnie to pochlania, musze tym razem zadbac o sen i jedzenie i ograniczyc się do grama.
DarkSonia
18.06 | 12:55
głuptasku ty haha
DarkSonia
18.06 | 12:55
za dlugo lecisz
DarkSonia
18.06 | 12:54
no kurwa
kiertnik82
no i masz wytlumaczone zjazdy
kiertnik82
18.06 | 12:54
ja też zarzucam seteczki i ogolnie male dawki, ale lece pare dni zazwyczaj
GlasshanD
18.06 | 12:54
DarkSonia
18.06 | 12:54
GlasshanD
czubku :*
kiertnik82
18.06 | 12:54
organizm w szoku
DarkSonia
18.06 | 12:54
ale zazwyczaj takkie "seteczki" mefa lecą...
kiertnik82
18.06 | 12:54
może, bo ogólnie juz nie pije, nie ćpam, nie jaram i jak zarzucę cokolwiek to lecę z 3 dni bez spania i może dlatego
GlasshanD
18.06 | 12:54
DarkSonia
bylismy umowieni i nie przyszlas zawiodlem sie ale chociaz kalesony zostawilas mi na drzewie pamiatke dziekuje ale smutek pozostał
DarkSonia
18.06 | 12:53
ja staram się nie... wiadomo jak to wyglada jak juz porobiona jestem ... wychodze na miasto... gadam... to nawet nie pamietam kiedy i co leci
DarkSonia
18.06 | 12:53
może przesadzasz z dawkami
kiertnik82
18.06 | 12:53
ja mam okrutne zjazdy po wszystkim...
DarkSonia
18.06 | 12:52
ja nie miewam zjazdow haha
DarkSonia
18.06 | 12:52
jak działa jest spoko... ale jak po mefie pojawia sie zjazd... to juz chuj wie co tam jest
Strony (396):
« Wstecz
1
…
303
304
305
306
307
…
396
Dalej »
Idź do strony:
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant