w senie mefa, czy 3mmc, stąd mój wybór padł na chlora
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
no ten mef jest takki se...
a nic innego poza cmc nie maja obecnie dobrego
po mmc to najbardziej lubie cmc, skusilem sie dlatego ze mala gramatura i paka miala byc express...
ale mi po przerwie to te od pabla weszły az miło haha
tzn nie wnikam - bo moze lubisz chlory...
i akurat na 3CMC sie skusileś?
akurat z jakością tego nigdy u nich problemu nie bylop
a po roku przerwy od wszystkiego chciałbym wziąć coś dobrego
niby tak... ale oni sa już jakiś czas u nas na forum... a za każdym razem jakj dostawałam od nich trójkę przez ostatnie lata... to zawsze była bardzo aktywna
od grudnia trochę czasu minęło, więc mogło się coś pozmieniać
ale nie jestem na bieżąco
ja ostatnio od nich 3jke testowałam jakos w grudniu... jak maja dalej to samo i tego samego dostawcę to jest ... BARDZO DOBRA
no powiedzmy ze niedawno
zamawiałeś teraz jakoś?
ja czekam na trojke chlora od nich, nie wiadomo jak z jakoscia tego
ciekawe kiedy nowe sorciki do HL wjadą... chciała bym aby zaskoczyli znowu pozytywnie forum <3
nie daj się
nie bój się i tak Cię lubię... wydajesz się być level wyżej od .... oh bym się zamachnęła ( i złamała regulamin matrixa )
paka niedlugo będzie
spokojnie
jak sam napisales... to jest forum... to ja TEŻ sobie piszę... :*
swoją drogą miałam 2 reszipy... i 2x 100% ... czry mary
no i co z tego, nudzi mi sie to tak sobie napisalem, to jakis problem?
czaisz?
a ty mi o dupie marynie
ja o reszipach co w sumie dosc ciekawe jest... i wazne dla forum bo dziwnie to wygladalo
zdziwila bys sie
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

