a to kutas, obietnicy sie dotrzymuje
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
kej9 wpadnij do mnie na 3 dniówkę.
Jeszcze prawie dla chłopa na łeb naszczał
tam byl moj mem kurwa z benzofury ale kurwa imgbb pokasowal
Ja pierdole xdddd
byles tez kej9 w psychiatryku?
xdd
Dlatego mnie powineli
A to w sumie wtedy próbę miałem
Że pójdę na terapię alkoholową XD
Ale musiałem podpisać papier u prokuratora
Ale wypuścili mnie dosłownie po 3 dniach tamtym razem
Generalnie potem trafiłem do psychiatryka
mocne
Pewnie myślałem że to jakiś toitoi i próbowałem na Małysza
Byłem odłączony całkowicie benzo i alkoholem, nie mam pojęcia co się stało
nie trafiles?
a czemu nasrales kolo kibla?
heheh
O kurwa xddd
HahHahhhah
nasral koledze w pokoju XD
to jak jeden typ tu w temacie o 6apb chyba
Napierdoliłem obok kibla i poszedłem spać przy otwartych na oścież drzwiach od mieszkania
To była kurwa akcja xddd
zostal ukamienowany
Halo dlaczego tylko ja nie rzuciłem
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

