Namowie stupkare żeby wzięła po pigule
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
Kurwa ale wymyśliłem genialnego pomsla
Co jes makaroniasz
SZonia zamawia od Eszko
eszko
ESZKO CZO S TOBOM
I chem centrum 2.0 pod przywodztwem diabua będzie rządził
Dokładnie
eksmisja z forum
zara go skanselujemy
XDD
Zara mu wyśle wezwanie na komisje do izby kontroli dopków
pakowaczy ma z dupy ciongle wpadajo
dobrze niech robi dymy na forum chlopaczyna
Rada wyturbienia jest zdegustowana
Esco co jes z tobon
No właśnie
dokladnie
Jeżeli to prawda to powinien chociaż cześć kasy odzyskać
no tak jak tak bylo to powinien dostac reszip
No ale ma rację wydaje mi się
przeciez pablo sle kody
chlop zamowil ponoc pake na swojom etykiete
lol escobar wysyla na wlasnej etykiecie XD
u mnie spoko tylko kacor mega byla, cala niedziela w dupe
Ale nie skończyło się to dobrze XD
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

