@kunski
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
Nie ma takiego konia który by to przepalił w dawce powyżej 2mg
oj po bidzioku tez potrafi odciac ile razy zajebalem glowom w tacke z tytoniem albo klawiature bo nagle mje gasilo XD
No kurwa dosłownie lek na bezsenność lekooporną
O ale najlepsze były flunitry XDDD
A po tym gównie to kurwa tragedia
Po bidzioku to jest chociaż w miarę kultura jak uśniesz XDDD
kannaride
doxyou padles powstan XD
A tu nagle kurwa zmartwychwstanie i z kibla wycieczka do pokoju po lufkę
jak to mawia sztywnymichal dzien bez soru to dzien stracony'
mi te kanna nigdy nie podchodzily, zawsze wolalem zwykle thc
I pomyślała że najebany jestem
Jeszcze wtedy 16 lat miałem mieszkałem z matką
fajnie pospac se z tydzien ale tak sie mozna na tym wpierdolic
Nie wiem co jest fajne w sytuacji gdzie na zmianę palisz bucha i lezysz z głową w kiblu w swoich rzygavh
doxyou oj kanna to guwno
haha
Główny boss to taki wyjebany mieloniak z wielkim ryjem
Jarałem kanna ze 2 razy w życiu
kiertnik82 hahaha
moze byles po drugiej miensnej stronie, cos ala stranger things tylko to byly mielone things
nom
I ludzi pozabijali
Pierdolone balasy takie gówna wypuszczali a sami nie wiedzieli jaką to ma aktywność
u mnie wszystko bylo jak by z miesa mielonego kurwa myslalem ze juz nigdy kotleta nie zjem xdd
sztywny misza, czeszacy grzebien...nazwy tez mieli wyjebane
doxyou ten bromodragonfly tak czasami wpierdalal takie banie
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

