Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres




Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
avatar
Nie ma takiego konia który by to przepalił w dawce powyżej 2mg
avatar
oj po bidzioku tez potrafi odciac ile razy zajebalem glowom w tacke z tytoniem albo klawiature bo nagle mje gasilo XD
avatar
No kurwa dosłownie lek na bezsenność lekooporną
avatar
O ale najlepsze były flunitry XDDD
avatar
avatar
A po tym gównie to kurwa tragedia
avatar
Po bidzioku to jest chociaż w miarę kultura jak uśniesz XDDD
avatar
avatar
doxyou padles powstan XD
avatar
avatar
A tu nagle kurwa zmartwychwstanie i z kibla wycieczka do pokoju po lufkę
avatar
jak to mawia sztywnymichal dzien bez soru to dzien stracony'
avatar
mi te kanna nigdy nie podchodzily, zawsze wolalem zwykle thc
avatar
I pomyślała że najebany jestem
avatar
Jeszcze wtedy 16 lat miałem mieszkałem z matką
avatar
fajnie pospac se z tydzien ale tak sie mozna na tym wpierdolic
avatar
Nie wiem co jest fajne w sytuacji gdzie na zmianę palisz bucha i lezysz z głową w kiblu w swoich rzygavh
avatar
doxyou oj kanna to guwno
avatar
avatar
Główny boss to taki wyjebany mieloniak z wielkim ryjem
avatar
Jarałem kanna ze 2 razy w życiu
avatar
avatar
moze byles po drugiej miensnej stronie, cos ala stranger things tylko to byly mielone things
avatar
avatar
I ludzi pozabijali
avatar
Pierdolone balasy takie gówna wypuszczali a sami nie wiedzieli jaką to ma aktywność
avatar
u mnie wszystko bylo jak by z miesa mielonego kurwa myslalem ze juz nigdy kotleta nie zjem xdd
avatar
sztywny misza, czeszacy grzebien...nazwy tez mieli wyjebane
avatar
doxyou ten bromodragonfly tak czasami wpierdalal takie banie

Dostęp zabroniony!

Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant