Czat
Chat
Blog
Zaufane sklepy
Kontakt
Więcej
FAQ
Polityka prywatności
Regulamin
Szukaj
Użytkownicy
Administracja
Zaloguj się
Rejestracja
SMTP
Zaloguj się
X
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła
Zaloguj się
Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czat
Oznacz fora jako przeczytane
Nowa zawartość
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Strony (393):
« Wstecz
1
…
312
313
314
315
316
…
393
Dalej »
Idź do strony:
Archiwum Shoutboxa
Ostatnia czytana
|
Odznacz wszystkie
kiertnik82
17.06 | 23:18
ale libido w chuj bylo
kej9
17.06 | 23:17
kiertnik82
17.06 | 23:17
i taki dziwnie jakby najebany bylem
kiertnik82
17.06 | 23:17
to ja tylko raz pilem gbl-a
kej9
17.06 | 23:17
w wiekszej dawce masz bidziokowom spionczke kurwa
kej9
17.06 | 23:17
metabolizuje sie do ghb leku na narkolepsje
doxyou
17.06 | 23:16
Horski z tego co z nim gadałem też po tym zasypia xd
kej9
17.06 | 23:16
1.4bdo
kiertnik82
17.06 | 23:16
co to bidziok?
kej9
17.06 | 23:16
@kunski
doxyou
17.06 | 23:16
Nie ma takiego konia który by to przepalił w dawce powyżej 2mg
kej9
17.06 | 23:16
oj po bidzioku tez potrafi odciac ile razy zajebalem glowom w tacke z tytoniem albo klawiature bo nagle mje gasilo XD
doxyou
17.06 | 23:16
No kurwa dosłownie lek na bezsenność lekooporną
doxyou
17.06 | 23:15
O ale najlepsze były flunitry XDDD
kej9
17.06 | 23:15
kiertnik82
doxyou
17.06 | 23:15
A po tym gównie to kurwa tragedia
doxyou
17.06 | 23:15
Po bidzioku to jest chociaż w miarę kultura jak uśniesz XDDD
kiertnik82
17.06 | 23:14
kannaride
kej9
17.06 | 23:14
doxyou
padles powstan XD
kej9
17.06 | 23:14
SztywnyMisza
XD
doxyou
17.06 | 23:14
A tu nagle kurwa zmartwychwstanie i z kibla wycieczka do pokoju po lufkę
kej9
17.06 | 23:14
jak to mawia sztywnymichal dzien bez soru to dzien stracony'
kiertnik82
17.06 | 23:13
mi te kanna nigdy nie podchodzily, zawsze wolalem zwykle thc
doxyou
17.06 | 23:13
I pomyślała że najebany jestem
doxyou
17.06 | 23:13
Jeszcze wtedy 16 lat miałem mieszkałem z matką
kej9
17.06 | 23:13
fajnie pospac se z tydzien ale tak sie mozna na tym wpierdolic
doxyou
17.06 | 23:13
Nie wiem co jest fajne w sytuacji gdzie na zmianę palisz bucha i lezysz z głową w kiblu w swoich rzygavh
kej9
17.06 | 23:13
doxyou
oj kanna to guwno
kej9
17.06 | 23:13
haha
kiertnik82
17.06 | 23:13
Główny boss to taki wyjebany mieloniak z wielkim ryjem
Strony (393):
« Wstecz
1
…
312
313
314
315
316
…
393
Dalej »
Idź do strony:
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant