o huj
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
hahahaha
Chuj mnie to obchodzi alkoholiku
Piwo mnie lepiej klepie
Ja też mogę wyzerować 0.5 i nawet nie jestem najebany
20mg to już wycinacz był
o enej nie spi
a nie jakies podrabiance
dawki 20mg bromka

rozjebane gaba
4 dni bez spania, szybkie zerowanie flachy
W CV się pochwalę zdolnościami
hahaha
Na szczycie gury bende czekał z otwieraczem do konserw
jak sie palniesz to ci wpierdole
sragi kurwa guwniarzu
Bo już kurwa zmęczony jestem
I być może będzie magik w tym roku, zobaczymy
Już tak nawet myślałem czy by się nie palnąć
Milusio
Także fajnie się zapowiada 2026
I potem 1,5 miesiąca rekonwalescencji I 2 rehabilitacji
Pewnie jakoś sierpien/wrzesień
I mje zakwalifikuje
550zl Kurwa wizyta
kej9 nie wiem, jade w lipcu prywatnie do kurwa najlepszego lekarza w kraju do Warszawy XD
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

