Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres




Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
avatar
hahahaha
avatar
Chuj mnie to obchodzi alkoholiku
avatar
Piwo mnie lepiej klepie
avatar
avatar
Ja też mogę wyzerować 0.5 i nawet nie jestem najebany
avatar
20mg to już wycinacz był
avatar
o enej nie spi
avatar
avatar
a nie jakies podrabiance
avatar
dawki 20mg bromka Podobno kultowa
avatar
avatar
Podobno kultowaPodobno kultowa rozjebane gaba
avatar
4 dni bez spania, szybkie zerowanie flachy
avatar
W CV się pochwalę zdolnościami
avatar
avatar
Na szczycie gury bende czekał z otwieraczem do konserw
avatar
avatar
jak sie palniesz to ci wpierdole
avatar
sragi kurwa guwniarzu
avatar
Bo już kurwa zmęczony jestem Podobno kultowa
avatar
I być może będzie magik w tym roku, zobaczymy
avatar
Już tak nawet myślałem czy by się nie palnąć
avatar
avatar
Także fajnie się zapowiada 2026
avatar
I potem 1,5 miesiąca rekonwalescencji I 2 rehabilitacji
avatar
Pewnie jakoś sierpien/wrzesień
avatar
I mje zakwalifikuje
avatar
550zl Kurwa wizyta
avatar
kej9 nie wiem, jade w lipcu prywatnie do kurwa najlepszego lekarza w kraju do Warszawy XD

Dostęp zabroniony!

Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant