Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres




Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
avatar
Gadam jakieś farmazony
avatar
Zagaduje do ludzi
avatar
Ja w sumie po stimach też odpierdalam
avatar
Chociaż nie popieram jazdy po
avatar
Wiem, ale co innego lekko najedzony a co innego po benzo najedzony do syta
avatar
A nie na mieście odpierdalać trzodę
avatar
nigdy sie tak dobrze nie czulem jak po nepie i 6apb
avatar
Jakiekolwiek ćpanie w domu w pokoju zbunkrowany
avatar
Ja się od teraz wzoruje na keju
avatar
jebac emke
avatar
avatar
Nie ma co jeździć po używkach
avatar
kurwa 6ap rzondzi
avatar
Daj spokój
avatar
Moja była jak jeździła po 6apb to koleżanki jej mówiły że zajebiście prowadzi Big Grin
avatar
Kurwa takiego dzwona wypierdoliłem że w szoku byłem
avatar
I nie wsiądę
avatar
avatar
To nie wsiadłem za kierownicę XDD
avatar
Odkąd rozjebałem ziomkowi furę po tym bromie
avatar
wonchales? nie jeć LE
avatar
Ja po 3mmc to mógłbym całą Polskę zjechać, tak płynnie, mięciutko się jechało
avatar
nawonchany Podobno kultowa
avatar
prosze nastepny drajwer
avatar
avatar
A ja się z nim kłóciłem że go nie widziałem bo taka prawda była
avatar
Mnie kiedyś pies zatrzymał po 3mmc jak cała noc nawkurwialem, mówił że mu uciekałem i mnie gonić musiał
avatar
avatar
I podobno całą wizytę spałem

Dostęp zabroniony!

Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant