Wiem, ale co innego lekko najedzony a co innego po benzo najedzony do syta
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
A nie na mieście odpierdalać trzodę
nigdy sie tak dobrze nie czulem jak po nepie i 6apb
Jakiekolwiek ćpanie w domu w pokoju zbunkrowany
Ja się od teraz wzoruje na keju
jebac emke
apb
Nie ma co jeździć po używkach
kurwa 6ap rzondzi
Daj spokój
Moja była jak jeździła po 6apb to koleżanki jej mówiły że zajebiście prowadzi
Kurwa takiego dzwona wypierdoliłem że w szoku byłem
I nie wsiądę
To nie wsiadłem za kierownicę XDD
Odkąd rozjebałem ziomkowi furę po tym bromie
wonchales? nie jeć LE
Ja po 3mmc to mógłbym całą Polskę zjechać, tak płynnie, mięciutko się jechało
nawonchany
prosze nastepny drajwer
XDDD
A ja się z nim kłóciłem że go nie widziałem bo taka prawda była
Mnie kiedyś pies zatrzymał po 3mmc jak cała noc nawkurwialem, mówił że mu uciekałem i mnie gonić musiał
haha
I podobno całą wizytę spałem
Nawpierdalałem się tyle bo dentysty się bałem
Ale skaralo mnie wtedy strasznie
XDD
Tymczasem doksiu za kierownicą po 20mg alpry i 1,2g pregaby
haha no kurwa rozjebal typiasz
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

