Czat
Chat
Blog
Zaufane sklepy
Kontakt
Więcej
FAQ
Polityka prywatności
Regulamin
Szukaj
Użytkownicy
Administracja
Zaloguj się
Rejestracja
SMTP
Zaloguj się
X
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła
Zaloguj się
Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czat
Oznacz fora jako przeczytane
Nowa zawartość
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Strony (393):
« Wstecz
1
…
317
318
319
320
321
…
393
Dalej »
Idź do strony:
Archiwum Shoutboxa
Ostatnia czytana
|
Odznacz wszystkie
kej9
17.06 | 22:49
ja nie
doxyou
17.06 | 22:49
Gadam jakieś farmazony
doxyou
17.06 | 22:49
Zagaduje do ludzi
doxyou
17.06 | 22:49
Ja w sumie po stimach też odpierdalam
kiertnik82
17.06 | 22:48
Chociaż nie popieram jazdy po
kiertnik82
17.06 | 22:48
Wiem, ale co innego lekko najedzony a co innego po benzo najedzony do syta
doxyou
17.06 | 22:48
A nie na mieście odpierdalać trzodę
kej9
17.06 | 22:48
nigdy sie tak dobrze nie czulem jak po nepie i 6apb
doxyou
17.06 | 22:48
Jakiekolwiek ćpanie w domu w pokoju zbunkrowany
doxyou
17.06 | 22:47
Ja się od teraz wzoruje na keju
kej9
17.06 | 22:47
jebac emke
kej9
17.06 | 22:47
apb
doxyou
17.06 | 22:47
Nie ma co jeździć po używkach
kej9
17.06 | 22:47
kurwa 6ap rzondzi
doxyou
17.06 | 22:47
Daj spokój
kiertnik82
17.06 | 22:47
Moja była jak jeździła po 6apb to koleżanki jej mówiły że zajebiście prowadzi
doxyou
17.06 | 22:47
Kurwa takiego dzwona wypierdoliłem że w szoku byłem
doxyou
17.06 | 22:47
I nie wsiądę
kej9
17.06 | 22:47
doxyou
17.06 | 22:47
To nie wsiadłem za kierownicę XDD
doxyou
17.06 | 22:46
Odkąd rozjebałem ziomkowi furę po tym bromie
kej9
17.06 | 22:46
wonchales? nie jeć LE
kiertnik82
17.06 | 22:46
Ja po 3mmc to mógłbym całą Polskę zjechać, tak płynnie, mięciutko się jechało
kej9
17.06 | 22:46
nawonchany
kej9
17.06 | 22:46
prosze nastepny drajwer
kej9
17.06 | 22:46
XDDD
kiertnik82
17.06 | 22:46
A ja się z nim kłóciłem że go nie widziałem bo taka prawda była
kiertnik82
17.06 | 22:45
Mnie kiedyś pies zatrzymał po 3mmc jak cała noc nawkurwialem, mówił że mu uciekałem i mnie gonić musiał
kej9
17.06 | 22:45
haha
doxyou
17.06 | 22:45
I podobno całą wizytę spałem
Strony (393):
« Wstecz
1
…
317
318
319
320
321
…
393
Dalej »
Idź do strony:
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant