Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
doxyou twoje za to kozackie
Jakbym miał napisać książkę o twoim życiu to by miała tytuł "Czarna Melancholia"
Nara
Czas najwyższy
doxyou to nie było głupie ja wiem
Wypierdalaj
30 lat masz, weź się za siebie zabrańcu jebany
Wraca. Leżeć
Nie mam humoru Zara będziesz znowu gadać że córka xd
hahaha kurwa
Z Twojej dupy mogę wyjść
doxyou nie wychodz z meliny
Kto pytał
o huj
hahahaha
Chuj mnie to obchodzi alkoholiku
Piwo mnie lepiej klepie
Ja też mogę wyzerować 0.5 i nawet nie jestem najebany
20mg to już wycinacz był
o enej nie spi
a nie jakies podrabiance
dawki 20mg bromka

rozjebane gaba
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

