a walczy juz od 6 chyba xd
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
Jak do tego doszło nie wiem
haha
kej9 jebało, jak by ktoś Majtek nie zmieniał przez pół roku xd
kej9 śmierdzi psem, paly jechaly
Czy on wczoraj nie mówił że nie będzie pil cały dzień?
ciebie jeszcze z kilka dni nie pusci LE
ile piw dzis ojebales
ta bo ty kurwa trzezwiejesz
Ale chujnua trzeźwieć po tylu dniach
Powinniście być wdzięczni dzięki takim odwaznym samarytaninom macie pake za 2 dni
wszedzie dobrze ale w kopalni najlepi
sewkowi smierdzi na lonie natury
Takich nigdy za malo
hahah
Szukają ochotników do pójścia do paki w imię patrona
kej9 bez kitu
Nie ma takiego skrinowania holender
kurwa na tej pakowalni u esco to rotacja jak japierdole
pa jaki
I poszedł screen groźby przekleństwa
Szambarara
nowatorski wpierdol XD
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

