Już pisze do Raula żeby cie zbanował scamerze
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
Epsiakos dokladnie
doxyou e to wie nie nadajesz a siurek umyty
Tak się nie robi
ale w domu marudzili ze nie, sam wpierdalalem
Zobowiazales się do czegoś, nie wywiązałes sie z umowy, bedziesz miał bana ene
bo pozniej i tak przechodzi w ten specyficzny jagodowy slodki smak
no dobre w huj
kwasne tez sa dobre
Nie ma takiej opcji
kej9 daj gryza
bo ostatnio jak pierogi nakurwialem to jeszcze kwasnawe byly ale i tak sw pyte
doxyou dopiero po robocie kwit
tera juz som dojebane jagutki duze slodziutkie
kej9 spoko
Spoko, kasa z góry, podaj blika
XDDD ja pierdole
Dam 6 i na farta zajarać
To 5 dyszek
doxyou nie będę cię ruchać ale do buzi możesz brac
Tu przy znaku
Tu przy drodze jak się wyjeżdża na Kutasóe-Kolonie,wiesz gdzie?
haha
Laska 50, w dupe 100 a komplet 120
doxyou to za 3dni wolno idę xd
doxyou XDD
Dworzec główny w Śmierdziszewicach małych
Epsiakos 16.06 | 18:01 kej9 wez no mi jagod nazbieraj - moge ci wyslac jak bedzie mi sie chcialo nazbierac 

doxyou a daleko
Ok, podjedź
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

