ja to gdzie xd
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
Nie rób głupot xd
o huj
Od 2 do 12 ale 4 dostaniesz
a on juz nie pierwszy raz to malego wyroku nie dostanie
od 2 do 15 lat*? XD
o kurwa patrze ze od do lat? XDD
Siedzisz za darmo kilka lat
Najgłupsze co w tych czasach to dycha
grubo
hahahha
A zajebał 10zl
Tera to pajdy ostre za dyche
on chyba za dziesione pojebek XD
lublin
U siebie pewnie bo mały wyrok a ja nawet nie wiem skąd on jest xd
to cos tam zarobi moze 

ale zdazyl cycki wychodowac od tych sterydow 

nagle go zamkneli chyba
ja nie wiem gdzie on siedzi ani nic
aaa
tobie?
Zróbcie mi zrzute na jakąś wypiske
PDW SPPULAS
Ehh xd
siedzi siedzi
Telefon niedostepny
kej9 on siedzi nie
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

