No a była jedną taką dupeczka że ja jebie
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
Kac mnie dopada kurwaa
Nie sraj zatem małolat masz rejestrację. Walisz podpis i ruchasz lekarkę
Bo jestem zarejestrowany
doxyou poszło dobrze
Najwyżej 1k zapłacisz;( xd
To się odświeża po kilku-kilkunastu dniach, też tak miałem, nie dygaj
No tak
Na ikp?
To bez lipy nie dygaj
Że się zarejestrowalem
Co u lekarza?
Ale oświadczenie podpisalem
Kurwa nie wskoczyło mi na zielono status,i myślałem że się wkurwie
Nie odzalejemy jak jeszcze nie dali rady
Nie zasne
Żeby nie oszaleć
Ja potem. Nie zaś d
Za duzo
Ale na razie litr mocnej kawy piję Mk cafe
Nie idę nigdzie i tak trzeba przeboleć
Cholera,ja mam klony i pręgę i 3piwka,ale słabe aha i alpry
KiszczaK wstałem dopiero czekaj
eneduerabe what?
SztywnyMisza podoba się w ml czy lepiej nie jechać
kej9 ale mi chodzi za hajs bo chcialem zamówić 5g
A spróbuj te b
KiszczaK ile razy będziesz obok tej biedryckatac wszystko widze
I spowrotem
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

