Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres




Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
No a była jedną taką dupeczka że ja jebie
avatar
Kac mnie dopada kurwaa
avatar
Nie sraj zatem małolat masz rejestrację. Walisz podpis i ruchasz lekarkę
avatar
Bo jestem zarejestrowany
avatar
avatar
doxyou poszło dobrze
avatar
Najwyżej 1k zapłacisz;( xd
avatar
To się odświeża po kilku-kilkunastu dniach, też tak miałem, nie dygaj
avatar
avatar
avatar
To bez lipy nie dygaj
avatar
Że się zarejestrowalem
avatar
Co u lekarza?
avatar
Ale oświadczenie podpisalem
avatar
Kurwa nie wskoczyło mi na zielono status,i myślałem że się wkurwie
avatar
Nie odzalejemy jak jeszcze nie dali radyPodobno kultowa
avatar
avatar
Żeby nie oszaleć
avatar
Ja potem. Nie zaś d
avatar
avatar
Ale na razie litr mocnej kawy piję Mk cafe
avatar
Nie idę nigdzie i tak trzeba przeboleć
avatar
Cholera,ja mam klony i pręgę i 3piwka,ale słabe aha i alpry
avatar
KiszczaK wstałem dopiero czekaj
avatar
avatar
SztywnyMisza podoba się w ml czy lepiej nie jechać
avatar
kej9 ale mi chodzi za hajs bo chcialem zamówić 5g
avatar
A spróbuj te b
avatar
KiszczaK ile razy będziesz obok tej biedryckatac wszystko widze
avatar
I spowrotem

Dostęp zabroniony!

Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant