A wiesz co mnie wkurwia
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
siema kiszczag
KiszczaK elo elo
Oni dziwnie wyglądają wiesz o co chodzi my jacyś normalni byliśmy
Siema
Dobra będę rozsądny
Albo większość
Jak jadę mój to bym ich zabił wszystkich
przez jakie ch pisze sie charakter chuju powiedz
Takie czasy ale nie wszyscy
kazdy czlowieik, to lajza sprzedawcyk albo kutas charakternych za malo nie ma komu ufac
Każdy się opluwa nawet się z tym nie kryje szacunek do ludzi umarł,a ściema żyje
A niektórzy nie chcą gówna ruszać bo śmierdzi
Nie zapomniałem
Charaktery pogubili a ja w mordę pluje
Teraz idzie i nikt nic nie powiee
dalny w huj
Kminie*
kej9 kominie xd dalny
beka w huj
I się bali naprawdę
pamietam takichj kilku kolegow wszyscy kurwa sztywniutcy bluzy acab itp wiesz o co chodzi zawsze sie smialem jak ich widzialem i wszyscy sie popruli; XDD
kej9 kiedyś my dawaliśmy zakaz wyjścia z domu
eneduerabe 17.06 | 10:41 A połowa się rozjebala na psach bezkitu kurwa XDDD
Dopóki mnie nie wkurwi
Takich starych koleżków sprzed 20 lat to tylko 2 zostalo
A połowa się rozjebala na psach
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

