Czat
Chat
Blog
Zaufane sklepy
Kontakt
Więcej
FAQ
Polityka prywatności
Regulamin
Szukaj
Użytkownicy
Administracja
Zaloguj się
Rejestracja
SMTP
Zaloguj się
X
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła
Zaloguj się
Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czat
Oznacz fora jako przeczytane
Nowa zawartość
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Strony (393):
« Wstecz
1
…
349
350
351
352
353
…
393
Dalej »
Idź do strony:
Archiwum Shoutboxa
Ostatnia czytana
|
Odznacz wszystkie
kej9
17.06 | 10:39
gdzies byla miejscowa
kej9
17.06 | 10:38
zawsze gdzies sie umawialo
kej9
17.06 | 10:38
co nie kurwa
eneduerabe
17.06 | 10:38
Ja małolat a jeszcze się załapałem
eneduerabe
17.06 | 10:37
Smutne ich czasy
eneduerabe
17.06 | 10:36
Nie ma małolatów
eneduerabe
17.06 | 10:36
Teraz ma
eneduerabe
17.06 | 10:36
Kiedyś zawsze było wiadomo bez tel kto kiedy bedzie
kej9
17.06 | 10:36
chociaz ty enej to dalej walczysz grubo
kej9
17.06 | 10:35
moze jedno i drupgie
eneduerabe
17.06 | 10:35
Starzejemy się albo mądrzejemy
kej9
17.06 | 10:34
ale juz nie daje rady tyle nie spac 3/4dni i trza sie przespac
eneduerabe
17.06 | 10:34
Ja też nie mam. Ale 4dni
kej9
17.06 | 10:34
maks po 5 dni nie spalem i mnie wylonczalo ze zmeczenia
kej9
17.06 | 10:34
a jak juz cpam to tydzien
kej9
17.06 | 10:33
e tam takich schiz to ja nie mam
eneduerabe
17.06 | 10:33
Chyba już pisałem
eneduerabe
17.06 | 10:33
Potem po lesie biegałem przed duchami
eneduerabe
17.06 | 10:33
Fajnie ale nie na 4 dzień xd
kej9
17.06 | 10:32
bo to drewniane tak zajebiscie wyglondaly
kej9
17.06 | 10:32
kurwa ja na kwasie lubilem wlasnie podloge i drzwi ogladac
eneduerabe
17.06 | 10:32
I same mordy ale mnie porylo xd
eneduerabe
17.06 | 10:31
Miałem ściany z desek sosny
eneduerabe
17.06 | 10:31
Pamiętam te pojebane czasy jak🫠🤪🥱
eneduerabe
17.06 | 10:31
kej9
a co alfy przyjechałeś xd
kej9
17.06 | 10:28
i see the shadows in my room
eneduerabe
17.06 | 10:12
eneduerabe
17.06 | 10:04
W chuja mnie robi zaaszlo
eneduerabe
17.06 | 10:02
W końcu słonko
eneduerabe
17.06 | 09:59
Jestem w pierdolnięciu wystrzelony jak boeing na Okęciu
Strony (393):
« Wstecz
1
…
349
350
351
352
353
…
393
Dalej »
Idź do strony:
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant