lublin
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
U siebie pewnie bo mały wyrok a ja nawet nie wiem skąd on jest xd
to cos tam zarobi moze 

ale zdazyl cycki wychodowac od tych sterydow 

nagle go zamkneli chyba
ja nie wiem gdzie on siedzi ani nic
aaa
tobie?
Zróbcie mi zrzute na jakąś wypiske
PDW SPPULAS
Ehh xd
siedzi siedzi
Telefon niedostepny
kej9 on siedzi nie
potem epsiakos
Co kurwa nie wyjdziesz?
najblkizej mnie to kurwiarz mieszka 

haha oszalal
Ale bez kaca czekaj ogarnę sie
Może. W tym lecie
Kiedyś wpadnę na chwilę wyjdziesz na piwo
kej9 Zara bede
ile ty do mje masz ze 300km
Jedyny normalny ma jakieś priorytety
podbijaj
eneduerabe dokladnie
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

