kej9 zdrówko Zara będę xd
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
i cos by przekonsil
ja se bidzioka chlapne
kej9 ona blondi ja blondyn
ić ZdruFFko
Idę po piwo będę ma chore kręcić
kej9 też zajarasz to git układ
szlugi ci poskrencam
a co se bedziesz zalowal
Miało być na szlugi ale wiesz
Dziś końcówka ile można
Pa na jaką drogę mnie sprowadza
smialo kumplu
To mogę przepić?
to i tak wiecej niz ja
Ale mam machorke
Mam 30zl tylko tyle mi dali
mans not hot
haha
kej9 by spróbował już jechalem
ma farta koleszka
akceptowal escrow
Chciałem blisko
On nie odbiera a mi wstyd iść na kacu
czy dalej starych wkurwiasz
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

