Przetyrani
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
Tyle słabych organizmów
Wyjechał na poziomki do australi
Ej gdzie jest Bugaj z chujami nie dygaj
Bez kitu XDDDD
Co on musi tam odwalać xd lewitować czy jaki chuj
Horsi to przecież potrafił raz w miesiącu mieć tydzień wakacji w choroszczy
Mnie to w chuj długo zastanawia jak to możliwe
Dla mnie to irracjonalne
No ja to samo
Nigdy
Byłeś kiedyś w psychiatryku
Ciekawa sprawa xd
No to nie wiem
W sensie no wiesz nie ma jej za dużo
Z tego co wiem to horsi niestety ma słabo z rodziną
Może rodzina?
Albo psiarnię albo cokolwiek
To mnie zastanawia xd przecież ktoś musi wezwać tych ludzi
Mięczaki
Pojebane w chuj
Bo ja nieraz miałem schizy konkretne nigdy nie skończyłem na oddziale
Bo to jest pojebane stary, sami się tam zgłaszają?
Nie mam zielonego pojęcia xd
Jak to się w ogóle dzieje że oni trafiają do psychiatryka
Nażarł się czegoś i szambarabamba
Ja pierdole to gówno pochłania nawet najlepszych przykra sprawa
Co rusz chroszcz
W sensie co się stalo
Jak to?
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

