Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres




Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Następny będzie Łukasz aka Kiszczak
avatar
Przetyrani
avatar
Tyle słabych organizmów
avatar
Wyjechał na poziomki do australi
avatar
Ej gdzie jest Bugaj z chujami nie dygaj
avatar
Bez kitu XDDDD
avatar
Co on musi tam odwalać xd lewitować czy jaki chuj
avatar
Horsi to przecież potrafił raz w miesiącu mieć tydzień wakacji w choroszczy
avatar
Mnie to w chuj długo zastanawia jak to możliwe
avatar
Dla mnie to irracjonalne
avatar
No ja to samo
avatar
avatar
Byłeś kiedyś w psychiatryku
avatar
Ciekawa sprawa xd
avatar
No to nie wiem
avatar
W sensie no wiesz nie ma jej za dużo
avatar
Z tego co wiem to horsi niestety ma słabo z rodziną
avatar
Może rodzina?
avatar
Albo psiarnię albo cokolwiek
avatar
To mnie zastanawia xd przecież ktoś musi wezwać tych ludzi
avatar
Mięczaki
avatar
Pojebane w chuj
avatar
Bo ja nieraz miałem schizy konkretne nigdy nie skończyłem na oddziale
avatar
Bo to jest pojebane stary, sami się tam zgłaszają?
avatar
Nie mam zielonego pojęcia xd
avatar
Jak to się w ogóle dzieje że oni trafiają do psychiatryka
avatar
Nażarł się czegoś i szambarabamba Podobno kultowa
avatar
Ja pierdole to gówno pochłania nawet najlepszych przykra sprawa
avatar
Co rusz chroszcz
avatar
W sensie co się stalo

Dostęp zabroniony!

Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant