Żydzi są fascynujący i jest mnóstwo powodów żeby ich nie lubić
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
Albo chociaż iść spać
Czas umierać
Żydzi maja wielu wrogów ale potężnych przyjaciół czyli innych Żydów
To żydzi powinni już nie istnieć
Tak działa łańcuch pokarmowy
Wymiera
Jeśli jakiś gatunek ma za dużo wrogów naturalnych
Oni nas też
Nie tylko my ich nie lubimy
Jak dinozaury
Nie widzisz takich bo wyginely
Mix jak chuj xd
Ja pierdole nóż się w kieszeni otwiera
A jak jeszcze żydowskiego pochodzenia
Te są najgorsze
O tak
Też jebać
I arabskie kobiety w ciąży
O tak, jebać
I kobiety w ciąży
Jebac arabów
I robim impreze
Komunista zapierdala po klony
Kurwiarz idzie naruchać jakieś dziwki
Zara porządki robie
Pasiu
Ide na zakupki milego ;*
Tesz bym kciala jusz
Hokus pokus czary mary Kej wypiepsza po browary
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

