zeby sie nie przegrzewal
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
no idealny model
czy jakos tak
3250
tak
a tam jest ryzen 3
z integra ?
a tak ladnie sie prezentuje co nie ?
ale amd radełon jes
haha
to chyba dziecko projektowalo
deczko :e
tam wiatraki i obieg powietrza
to na bank zaczal juz wyc
515
lapek asus d5115d
za chyba wtedy 499 cebulionow
a mialem blackwidow v2 tournament edition
ta klawiatura jest lepiej wykonana od razera ktorego mialem
to ma solidne te produkty
ogolnie ta firma
@bart guqwniarzu akceptuj eskroł
czy jeszcze cicho chodzi ?
lapek ?
juz wyje
i wgl na lapku dsiedze a tak nie lubie na laptopie XD
doxyou no ja jusz nie mam, tera jakas guwniana modecoma
Epsiakos juz pacze
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

