Czat
Chat
Blog
Zaufane sklepy
Kontakt
Więcej
FAQ
Polityka prywatności
Regulamin
Szukaj
Użytkownicy
Administracja
Zaloguj się
Rejestracja
SMTP
Zaloguj się
X
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła
Zaloguj się
Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czat
Oznacz fora jako przeczytane
Nowa zawartość
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Strony (442):
« Wstecz
1
…
437
438
439
440
441
442
Dalej »
Idź do strony:
Archiwum Shoutboxa
Ostatnia czytana
|
Odznacz wszystkie
eneduerabe
16.06 | 10:49
GlasshanD
16.06 | 10:02
___/
Dopal society of Poland
\___
eneduerabe
16.06 | 09:56
eneduerabe
16.06 | 09:56
Ja mam tyle najebanych mandatów że nigdy chyba tego nie spłacę
eneduerabe
16.06 | 09:56
O nie ma weryfikacji chyba
eneduerabe
16.06 | 09:55
Dołek podrożał 345 xd
eneduerabe
16.06 | 09:51
Zajebałem wytrzeźwiałe
eneduerabe
16.06 | 09:51
Co tam warjatki
KiszczaK
16.06 | 09:43
Idę se kasę na bprega do sklepu załatwić bo pizda w domu sdziec
GlasshanD
16.06 | 09:27
?
GlasshanD
16.06 | 09:08
TYTUS
16.06 | 08:47
TYTUS
16.06 | 08:47
Z mydła szarego odzyskać Żyda
TYTUS
16.06 | 08:47
Jaki jest szczyt recyklingu?
TYTUS
16.06 | 08:46
Dzień dobry
GlasshanD
16.06 | 07:16
Na lekcji języka polskiego pani kazala Jasiowi wystopniować słowo chory. Na to Jasio: - Chory, chorszy, trup
GlasshanD
16.06 | 07:16
Dzin dybry
doxyou
15.06 | 21:50
Co żeś nawywijał benziarzu
doxyou
15.06 | 21:49
Powitać
Morko
15.06 | 21:31
Achoj
doxyou
15.06 | 20:59
Tylko będziesz musiał uważać podczas chodzenia żeby nie wypadł i nie spierdolił nogawką
doxyou
15.06 | 20:58
Jak będzie Ci się chciało palić to sobie powibrujesz w dupie i ci przejdzie
doxyou
15.06 | 20:58
To taki wibrator obsługiwany pilocikiem
doxyou
15.06 | 20:58
Kup sobie lusha i zamontuj w dupie
TYTUS
15.06 | 20:57
Poza tym jest zbyt duże ryzyko że jak rzucę palenie to kogoś zabije
doxyou
15.06 | 20:57
Sewciu obieżyświat
doxyou
15.06 | 20:57
Dubaj i słonecznik w jednym zdaniu, cóż za rozwiązłość wypowiedzi
TYTUS
15.06 | 20:55
Na dubaj moge nasrać a na słonecznik narzygac
S-N
15.06 | 20:55
kup sobie słoneczniki i Dubaj
TYTUS
15.06 | 20:54
Nie wkurwia, proste
Strony (442):
« Wstecz
1
…
437
438
439
440
441
442
Dalej »
Idź do strony:
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant