jebać te alko
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
2 dni pochlalem i jest padaka
jak ja nie pije ponad tydzień nic
chyba że cię rozjebie
Jak ty możesz chlac te piwska
będziesz żył
Umieram
Ale mi stanou
Gówno
Szczególnie z tym "cei"
No prawdziwe
i jeszcze te „cei” na koniec
podoba mi sie mega te zdjecie, dwie skrajne i przeciwne emocje w jednym zdaniu
takie mam XDD
ty widziales w ogole moje zdjecie w tle?
Szczerze
jakies lepsze te nuty byly kiedyd
i zaloze kiedys strone moizdrajcy.cooom i zakladki sam na lodzie
Z tym że prawie codziennie
3k na rękę
Z kopertą jak KęKę
laaaalaaaalaa
Autokorekta kurwa tak poprawia
Jak mam ustawić w tej osrsnej ajfonowej klawiaturze, żeby nie rozdziela "nie" od byłbym
Ale warto byłoby sprawdzić
Podejrzewam, że nie byłbym jednym z tych gości
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

