Sygnaturę akt mam więc jest dobrze
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
Mam już mecenasa z urzędu, radcy prawnego będę tu ściągać
KiszczaK masz papugę do tej walki o odszkodowanie , z urzędu też może pomóc
Na degustację lajtowo
Miesiąc poleżę i do domu
Ja tylko nagrodę 4mmc i cherry wypróbuje i opierdole
No spoko, sporsfycznie
ja praktycznie nie ćpam teraz gosciu
Nie szkoda ci lata na ćpanie ordynarne?
Nie, skoro trzeba cel osiągnąć
KiszczaK nie szkoda tobie lata na psychiatryk czubie?
Siema wszystkim
jakaś upadłość konsumencka by się przydała może coś umorzą ale nie wiem nawet na czym to polega konkretnie chuj tam tak tylko mysle
do mnie romantyczne listy też piszą z 6 lat ale chuj im w dupę jak ja nic nie mam
wpuszczasz *
komornika wypuszczasz?
A jebie tu jak w melinie
Wyjebać tą laske z domu
Umyć się
Jeszcze muszę posprzątać
No zrobilbym tak, ale komornik dziś przyłazi
a jutro od nowa chuj tam
i znowu najebany
normalnie wariacie poprawiasz żeby kaca nie bylo
no mnie też bolało po 2tyg
hahahaha
hahahaha
jebać te alko
2 dni pochlalem i jest padaka
jak ja nie pije ponad tydzień nic
chyba że cię rozjebie
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

