Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres




Archiwum Shoutboxa
avatar
Sygnaturę akt mam więc jest dobrze
avatar
Mam już mecenasa z urzędu, radcy prawnego będę tu ściągać
avatar
KiszczaK masz papugę do tej walki o odszkodowanie , z urzędu też może pomóc Podobno kultowa
avatar
Na degustację lajtowo
avatar
Miesiąc poleżę i do domu
avatar
Ja tylko nagrodę 4mmc i cherry wypróbuje i opierdole
avatar
No spoko, sporsfycznie
avatar
ja praktycznie nie ćpam teraz gosciu
avatar
Nie szkoda ci lata na ćpanie ordynarne?
avatar
Nie, skoro trzeba cel osiągnąć
avatar
avatar
KiszczaK nie szkoda tobie lata na psychiatryk czubie?
avatar
Siema wszystkim
avatar
jakaś upadłość konsumencka by się przydała może coś umorzą ale nie wiem nawet na czym to polega konkretnie chuj tam tak tylko mysle
avatar
do mnie romantyczne listy też piszą z 6 lat ale chuj im w dupę jak ja nic nie mam
avatar
wpuszczasz *
avatar
komornika wypuszczasz?
avatar
A jebie tu jak w melinie
avatar
Wyjebać tą laske z domu
avatar
Umyć się
avatar
Jeszcze muszę posprzątać
avatar
No zrobilbym tak, ale komornik dziś przyłazi
avatar
a jutro od nowa chuj tam
avatar
i znowu najebany Podobno kultowa
avatar
normalnie wariacie poprawiasz żeby kaca nie bylo
avatar
no mnie też bolało po 2tyg Big Grin hahahaha
avatar
jebać te alko
avatar
2 dni pochlalem i jest padaka
avatar
jak ja nie pije ponad tydzień nic
avatar
chyba że cię rozjebie

Dostęp zabroniony!

Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant