Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres




Archiwum Shoutboxa
avatar
Swoją drogą kaszalot się właśnie obudził i pyta co robię
avatar
Dlaczego?
avatar
Świadomość wpływu, albo braku wpływu czegoś na coś nie są dla nas dobrym kierunkiem?
avatar
no i zjebałam coś
avatar
Bo koniec końców te dwa indywidua jako osobne obiekty, nie są dla nas dobrym kierunkiem
avatar
O, jakies trudne zdanie się buduje
avatar
Tym bardziej, że w momencie przyjęcia substancji psychoaktywnych, wiązanie neurochemiczne
avatar
Podejmować się*
avatar
Podejmowania moich reakcji emocjonalnych powinien się raczej tylko psychiatra na oddziale zamkniętym XD
avatar
Nie wypowiem się na ten temat, chemia w mózgu jest czymś czego długo nie zrozumiem w pełni świadomości. Nie podejmuję się próby przewidywania twojej reakcji emocjonalnej wobec przyjmowanych substancji, ani stanu neurochemii w
avatar
Wartość*
avatar
Nie ma większego znaczenia, jaka jest domyślna jej wśród
avatar
Ale jeśli nawiązujesz już do neurochemii i emocji w jednym zdaniu, to moduluje się ona automatycznie względem sytuacji
avatar
i humanistyczne, ale to odnoszę do większości sfer życia.
avatar
Nie mówiłem o neurochemii tylko o chemii organicznej
avatar
Tylko empiryczne spojrzenie
avatar
Bo to nie jest moje glówne zainteresowanie
avatar
Dlatego nic nie orzekam jako prawdę, tylko teorie. Bo ty masz tak rozjebaną chemie mózgu, a ja nie jestem w stanie zinterpretowac tego Tongue
avatar
Ani jedni, ani drudzy nie są targetem
avatar
A inni odpadają po kilku minutach
avatar
Jedni użytkownicy jak Kuba, kej albo ty nic sobie z tego nie robią
avatar
Fakt, raz jestem po prostu niemiły, a raz nieznośny i zależy to od mojego nastroju
avatar
co spowodowało, że słowa z podświadomości zaczęły się szczęśliwie rozlokowywać w nowym bloczku
avatar
Wpadłaś na to że jedną z zależności oprócz pory dnia mogła być też zawartość chemii w moim organizmie?
avatar
Po prostu zmieniłam sposób myślenia
avatar
Mleko tak, ale nie pamietam jakie
avatar
Nie wiem ciężko określić, wydawales się zmieniać z zachowania w zależności od zmiany pory dnia
avatar
Ja po zwykłym mam sraczkę, nie polecam
avatar
Zmieniasz mleko UHT na zwykle?
avatar
A ja jestem w stanie zmiany swojego życia o 180 stopni xd

Dostęp zabroniony!

Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant