Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres




Archiwum Shoutboxa
avatar
Mają do ukrycia
avatar
W ogóle służba zdrowia nie chce wydać dokumentacji medycznej, więc mecenas to zalatwi
avatar
Spoko dzieki
avatar
Dogadasz się z papugą że odpalisz mu jakiś procent i da radę wszystko
avatar
powodzenia xd
avatar
ale nie kazdy
avatar
Można, bo wywalczyli
avatar
znam typa co mu nic nie dali
avatar
niby można coś wywalczyć z wolności inaczej ale niekoniecznie
avatar
Pochorowały wyszedłem w chuj
avatar
No i leczenie spierdolone
avatar
I metraż na celi na tyle osob
avatar
Zjebali mi wzrok bo bliny były, światło na celi spierdolone i na okulary oraz badanie czekałem rok czasu.
avatar
w imie zasat skurlysyny
avatar
KiszczaK a o co walczysz w ogóle bo chyba nie to że nie leczyli
avatar
Sygnaturę akt mam więc jest dobrze
avatar
Mam już mecenasa z urzędu, radcy prawnego będę tu ściągać
avatar
KiszczaK masz papugę do tej walki o odszkodowanie , z urzędu też może pomóc Podobno kultowa
avatar
Na degustację lajtowo
avatar
Miesiąc poleżę i do domu
avatar
Ja tylko nagrodę 4mmc i cherry wypróbuje i opierdole
avatar
No spoko, sporsfycznie
avatar
ja praktycznie nie ćpam teraz gosciu
avatar
Nie szkoda ci lata na ćpanie ordynarne?
avatar
Nie, skoro trzeba cel osiągnąć
avatar
avatar
KiszczaK nie szkoda tobie lata na psychiatryk czubie?
avatar
Siema wszystkim
avatar
jakaś upadłość konsumencka by się przydała może coś umorzą ale nie wiem nawet na czym to polega konkretnie chuj tam tak tylko mysle
avatar
do mnie romantyczne listy też piszą z 6 lat ale chuj im w dupę jak ja nic nie mam

Dostęp zabroniony!

Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant