Mają do ukrycia
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
W ogóle służba zdrowia nie chce wydać dokumentacji medycznej, więc mecenas to zalatwi
Spoko dzieki
Dogadasz się z papugą że odpalisz mu jakiś procent i da radę wszystko
powodzenia xd
ale nie kazdy
Można, bo wywalczyli
znam typa co mu nic nie dali
niby można coś wywalczyć z wolności inaczej ale niekoniecznie
Pochorowały wyszedłem w chuj
No i leczenie spierdolone
I metraż na celi na tyle osob
Zjebali mi wzrok bo bliny były, światło na celi spierdolone i na okulary oraz badanie czekałem rok czasu.
w imie zasat skurlysyny
KiszczaK a o co walczysz w ogóle bo chyba nie to że nie leczyli
Sygnaturę akt mam więc jest dobrze
Mam już mecenasa z urzędu, radcy prawnego będę tu ściągać
KiszczaK masz papugę do tej walki o odszkodowanie , z urzędu też może pomóc
Na degustację lajtowo
Miesiąc poleżę i do domu
Ja tylko nagrodę 4mmc i cherry wypróbuje i opierdole
No spoko, sporsfycznie
ja praktycznie nie ćpam teraz gosciu
Nie szkoda ci lata na ćpanie ordynarne?
Nie, skoro trzeba cel osiągnąć
KiszczaK nie szkoda tobie lata na psychiatryk czubie?
Siema wszystkim
jakaś upadłość konsumencka by się przydała może coś umorzą ale nie wiem nawet na czym to polega konkretnie chuj tam tak tylko mysle
do mnie romantyczne listy też piszą z 6 lat ale chuj im w dupę jak ja nic nie mam
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

