Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres




Archiwum Shoutboxa
avatar
i co ty na koncie nie masz pewnie nic
avatar
avatar
Że jej nie będzie w pracy
avatar
to ten poradnik podrywu to ty nakręcisz chyba kurwa w przyszłym rou
avatar
Chciała żebym napisał smsa do jej kierowniczki
avatar
Ten kaszalot który stawiał melanż i udostępnił psioche
avatar
Ej w ogóle
avatar
Braci się nie traci, a jak traci to nie braci
avatar
naliczymy mu % jak w vivusie kurwa jakims Skengmen
avatar
nie jestem żydem jakimś ogólnie i tak już wisiał mi to pare miesięcy ale tera to przesada
avatar
ja mu naliczę oprocentowanie za to
avatar
no ładnie se to wymyślił
avatar
Co to ma być co
avatar
wwojtuss nie ma takich prolongat monarowych
avatar
piorom beret twarde narkotyki
avatar
avatar
Mordo nie mam jak oddać bo mje tu trzymajo i pioro muzg
avatar
no co no pszegiol tera
avatar
jak tu się pojawi to będziecie musieli go pobić za to
avatar
Hshahahaha
avatar
oooo to ladnie wojtego
avatar
To grubo się będziesz tłumaczył urzędowi skarbowemu
avatar
nabrał ode mnie hajsu i dopków i poszedł do monaru i zadowolony że spłata odroczona
avatar
I jak tylko się dowiem jak się nazywasz
avatar
Twój hajs to przedewszystkim jest nieopodstkowany
avatar
A jak się nawróci?
avatar
avatar
avatar
ode mnie też zresztą i jak wyjdzie to będzie zapierdalał w polu i odrabiał
avatar
hahaha, no jego rodzice zwinęli bo już przesadzał w chuj. napożyczał od nich hajsu bo nie pracował teraz już

Dostęp zabroniony!

Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant