i co ty na koncie nie masz pewnie nic
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
roku *
Że jej nie będzie w pracy
to ten poradnik podrywu to ty nakręcisz chyba kurwa w przyszłym rou
Chciała żebym napisał smsa do jej kierowniczki
Ten kaszalot który stawiał melanż i udostępnił psioche
Ej w ogóle
Braci się nie traci, a jak traci to nie braci
naliczymy mu % jak w vivusie kurwa jakims
nie jestem żydem jakimś ogólnie i tak już wisiał mi to pare miesięcy ale tera to przesada
ja mu naliczę oprocentowanie za to
no ładnie se to wymyślił
Co to ma być co
wwojtuss nie ma takich prolongat monarowych
piorom beret twarde narkotyki
XDD
Mordo nie mam jak oddać bo mje tu trzymajo i pioro muzg
no co no pszegiol tera
jak tu się pojawi to będziecie musieli go pobić za to
Hshahahaha
oooo to ladnie wojtego
To grubo się będziesz tłumaczył urzędowi skarbowemu
nabrał ode mnie hajsu i dopków i poszedł do monaru i zadowolony że spłata odroczona
I jak tylko się dowiem jak się nazywasz
Twój hajs to przedewszystkim jest nieopodstkowany
A jak się nawróci?
A ta
hahaha
ode mnie też zresztą i jak wyjdzie to będzie zapierdalał w polu i odrabiał
hahaha, no jego rodzice zwinęli bo już przesadzał w chuj. napożyczał od nich hajsu bo nie pracował teraz już
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

