Odpisz raz dwa bo to nie ja TYTUS
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
Kawa mi przez to nie smskuje a lubie poranną kawe
takich ludzi jak ja na swiecie jest niewielu
TYTUS dobry humor tez lubie ale tamto to inna liga sms
teraz juz nie powiecie ze nic nie osiagnalem, moja glowa jest uzywana do promowania zabiegu trwalej
kej9 A pijesz sam czy na party?
podobno wywijales na stole pod brr brr patapim
enej jak ty to robisz 

a przeciez nic nie odjebalem xd
kryste panie
kurwa po tygodniu walenia bidzioka 24/7 nie mam tak hujowo na bani jak po jednodniowym chlaniu
Konwalia2568 22.06 | 07:34 TYTUS spałeś na ściółce w lesie? - kurwa, zebyto raz xd
kej9 milusio dzięki
haha wariantka
Sztos
TYTUS spałeś na ściółce w lesie?
kej9 że piszesz jak naćpany Jim Carrey
Go wpisu w książce wojskowej twojej xd
TYTUS Ile masz centymetrów wzrostu z poziomu pierwsze
Ale spałem jak dzik
A ponad 3 zjadłem
ojtak byczku
ja sie czuje jak szmata
ja sie czuje jak szmata
Kurwa, w sumie nawet zwały nie nam po wczorajszym
Dzisiaj ewidentnie jestem w formie xd
hahaha
kej9 TYTUS 22.06 | 05:24 Konwalia2568 22.06 | 05:20 ile ty masz wzrostu tytus? - 204 razem z kutasem/54 jak czołgam się po krzaczorach z hexem w dupie/102 jak sram w lesie
ale co robie sarenko
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

