Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres




Archiwum Shoutboxa
avatar
TYTUS to jak kiedy oddajesz mi nagrodę?
avatar
avatar
avatar
avatar
Ciebie sie nikt nie pytal stary chuju
avatar
Siema nic tam
avatar
avatar
No o warunki
avatar
Tylko mi odsiadkę 'umilili'
avatar
ale w jakiej sprawie ja się pytam
avatar
A i tak chuja ugrałem
avatar
Ja jak wysterowałem pozew to jechałem z nimi do spodu, dosłownie o wszystko
avatar
No a jak
avatar
TYTUS co? świadek w jakiej sprawie xd
avatar
Jak mój świadek miał zeznawać to mu powiedzieli że ma pracę płatną i fajnie gdyby ją sobie utrzymał XD
avatar
Metraż jest najlepszy, jak mojs
avatar
Jasne xd
avatar
Idę srac bo kawa zadzialala
avatar
Będą dymy
avatar
Metraż i bliny w oknach, oraz oswietlenie
avatar
Nie chcieli wydać mi dokumentacji medycznej z paki ale adwokat zalatwi
avatar
avatar
Mogą się przydać
avatar
Zrób na wszelki wypadek badania odbytu
avatar
Nie odpuszczę
avatar
I badania okulistyczne
avatar
Powodzenia
avatar
avatar
Sygnaturę już mam tylko z psychiatryka papiery potrzebuje
avatar
Też siez nimi sądziłem

Dostęp zabroniony!

Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant