i nie przeciwko wam, tylko na was
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
nie rzadowe a monowskie
nie czolgi a bwpu
PRZECIWKO NAM, KURWA, RZONDOWE CZOLGI!!!
hulerkfow23 ty lobuzie!!!
horsii session huju
gówno dupa
to duży niedosyt wprowadzi
ja nie jestem w stanie szybko wrocic do normalności po takim działaniu i tak krótkim
i to jedyny aspekt koki który był fajny xd
w miksie z alko no to było bardziej euforyczne
miłego wieczorku soniczka
3majcie się warianty kochane :*****
Wracasz do normalności
tu jest specyficznie... trzeba też tu naumieć się pisac specyficznie - no nie huler KOKSIE?
sama ich nie zaczynam xd
Kokaina jest spoko weźmiesz wypierdoli cię potrzaskasz zębami 10 min po 30min już zacznie schodzić i git
Dobra nic... fajnie że było nam dane znowu kilka zdań wymienić... pamiętaj nie UCZ tu nikogo jego NARKOMAŃSKIEGO życia... bardziej szanuj i dziel sie wrażeniami niz próbuj skłonić do zmiany poglądaów a nie daj boże do rzucenia tego co ćpa, bo pojazd murowany ( ileszzz ja to razy preżyłam haha )
no "cło" podbija troche cene XD
sporadycznych bo jako glowny drug to tylko 1
pare feciarzy znam
Przynajmniej w Polsce czy Europie wschodniej od kokainy nie jest uzależniony byle normik bo go na to nie stać przede wszystkim
haha
dlatego dobierasz substancje do danych efektow
juz widze celebryte na 3CMC
tego jak się czujesz normalnie, a tego jak ta substancja zadziała na ciebie
nie bez powodu
no huler wlasnie powiedzial cos co sama chcialam dodac... ze wielu "celebrytow" tych z gornej polki... wlasnie bierze/leci na koksie
w zasadzie najważniejsza jest korelacja
bo ważny jest motyw w którym to bierzesz
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

