Swoją drogą kaszalot się właśnie obudził i pyta co robię
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
Dlaczego?
Świadomość wpływu, albo braku wpływu czegoś na coś nie są dla nas dobrym kierunkiem?
no i zjebałam coś
Bo koniec końców te dwa indywidua jako osobne obiekty, nie są dla nas dobrym kierunkiem
O, jakies trudne zdanie się buduje
Tym bardziej, że w momencie przyjęcia substancji psychoaktywnych, wiązanie neurochemiczne
Podejmować się*
Podejmowania moich reakcji emocjonalnych powinien się raczej tylko psychiatra na oddziale zamkniętym XD
Nie wypowiem się na ten temat, chemia w mózgu jest czymś czego długo nie zrozumiem w pełni świadomości. Nie podejmuję się próby przewidywania twojej reakcji emocjonalnej wobec przyjmowanych substancji, ani stanu neurochemii w
Wartość*
Nie ma większego znaczenia, jaka jest domyślna jej wśród
Ale jeśli nawiązujesz już do neurochemii i emocji w jednym zdaniu, to moduluje się ona automatycznie względem sytuacji
i humanistyczne, ale to odnoszę do większości sfer życia.
Nie mówiłem o neurochemii tylko o chemii organicznej
Tylko empiryczne spojrzenie
Bo to nie jest moje glówne zainteresowanie
Dlatego nic nie orzekam jako prawdę, tylko teorie. Bo ty masz tak rozjebaną chemie mózgu, a ja nie jestem w stanie zinterpretowac tego
Ani jedni, ani drudzy nie są targetem
A inni odpadają po kilku minutach
Jedni użytkownicy jak Kuba, kej albo ty nic sobie z tego nie robią
Fakt, raz jestem po prostu niemiły, a raz nieznośny i zależy to od mojego nastroju
co spowodowało, że słowa z podświadomości zaczęły się szczęśliwie rozlokowywać w nowym bloczku
Wpadłaś na to że jedną z zależności oprócz pory dnia mogła być też zawartość chemii w moim organizmie?
Po prostu zmieniłam sposób myślenia
Mleko tak, ale nie pamietam jakie
Nie wiem ciężko określić, wydawales się zmieniać z zachowania w zależności od zmiany pory dnia
Ja po zwykłym mam sraczkę, nie polecam
Zmieniasz mleko UHT na zwykle?
A ja jestem w stanie zmiany swojego życia o 180 stopni xd
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

