Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres




Archiwum Shoutboxa
avatar
Tam było trochę inaczej Podobno kultowa
avatar
avatar
avatar
SONIA TY **** ******
avatar
A teraz nagle ta pierwsza weszła
avatar
750mg nie działało po 3h to dorzuciłem drugie tyle
avatar
Zajebe sie
avatar
wyplukany pewnie bylem fest
avatar
narazie w sumie mi niepotrzebne, po 2 tygodniach brania tych witamin jest mega roznica, juz nie chodze taki rozkojarzony, zlekniony i zestrsowany
avatar
avatar
to witaminy, nootropy leza i czekaja na dobry moment
avatar
o paczta jak neotropy wpierdala
avatar
avatar
Coś musiałem zjeść na odwagę zanim przyszła i postawiła, nie?
avatar
avatar
avatar
przeciez ty pregaby tylko 600 leczniczo Podobno kultowa
avatar
Bo jakbym jebnal gdzieś na twardym, to już bym mnie pewnie w lodówce trzymali
avatar
Uważajta na to
avatar
Po 2g pregaby
avatar
Padaczki przedwczoraj dostałem
avatar
E właśnie kurwa
avatar
smakuewa loczek
avatar
avatar
avatar
hahahaha
avatar
Chociaż chyba nie powinienem tak mówić bo obstawiam że będzie mi potrzebne drobne wsparcie na 3 piwka XDDDDDD
avatar
Ale śmieć ode mnie nie odtwarza, a kejowi wysyła listy milosne
avatar
avatar
Mata obaj

Dostęp zabroniony!

Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant