Praktycznie codziennie dodaje poprawki i nowe treści. Idę do przodu i się cieszę. Skorzystam z każdej możliwej metody, najważniejsze jest ukończenie pracy i do tego dążę xd
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
za karę są pasy i haloperidol i podobne a nie takie coś
doktorze tytus to jest szpital psychiatryczny, tutaj chyba nie robimy lewatyw
horsii zdejm pasa, presja jest potrzebna
wiem jak jest
bez presji sie nie da zmusic do czego kolwiek
skorzystasz z tajnej mocy adhd
no czyli mowie
Ja mam czas do końca września
Hahaha
licencjata nie piszesz
Konwalia2568 zesralas sie wstawaj
Nawet jeśli efekt jest jednostronny, to nie przeszkadza mi to. Najważniejsze, że przyłożyłam się do realizacji zadania, które sobie wyznaczyłam dla samej siebie.
A jak se pomyślę, że kolejny raz muszę żreć ten mefedron to mnie aż w chuju strzyka
Fakty są takie że szykuje się kolejny weekend bez stima
Język faktów powiadasz
DarkSonia czuje się dobrze. Przeprowadziłam dłuższą rozmowę na hiperfocusie, a jego rezultatem jest chęć wprowadzania języka faktów do moich wypowiedzi.
Bo takiej chujni to już dawno nie było
Obstrzał w chuj musi być
Co tam się dzieje że to tak słabo lata
Meh
to zjadlem
kazdy wzial hexen
zjadlem
Eps gdzie nagrody, gadaj
to pierw zaczyna wlasnie pisac nad wyraz elokwentnie
to jest smieszne ze osoba z adhd jak sie wkurwia
Fajnie gdyby była możliwość edytowania komentarza, bo "mute za mute" miał kończyć całość
Konwalia2568 a ze mnie sie smialas jak pisalem elokwentnie
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

