ol good timez
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
Morko rcwilek, kiedy to było ech stare czasy
Hahaha

haha
legancko
hahahaha sobie nie chce wyobrażac jakie to legancko było
hahahaha sobie nie chce wyobrażac jakie to legancko było
psychodelicznie legancko tego
ja po 6apb z nepem to mialem pizde zycia
lol
I huj nic nie było tylko oczy jak pinc zloty
Mortka tylko raz 5mapb od pana rcwilka
5-mapb syp to syp to
mmm benzofjuri
Morko taa i benzofuranki normalnie
maniek pakuj te sample
W czeluściach cebulków jeszcze krąży mxe dmxe
3-hloro-huj
i mxipr
Morko DMXE też spoko było
o ma farta poprawil sie xd
*puł
jakiegoś gjeta na pół to lajcikowo tak
dawaj 3-ho-pcp i se roztwór zrobimy normalnie
Mortka tylko mxe
horsii wes szajbusie
eeeeeeeee
ale letko jakiegos 2fdck
dawaj 3-ho-pcp
kurwa ja to bym jakiegos dysocjanta chapsnol
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

