Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres




Archiwum Shoutboxa
avatar
po prostu wyciągasz wnioski, których nie ma hulerkfow23 twoja analiza tekstu nie jest kompatybilna z moim stylem pisania
avatar
o rany przywołaliscie sonie
avatar
raczej nikt sie umowic nie bedzie chciał xd
avatar
weź poprawkę na to, gdzie jesteś, i ze wiekszośc rozmówców jest tak PEWNA siebie jak to nazywasz za ekranem ( i po czymś na odwage )
avatar
avatar
bawi mnie ta pewność siebie, która jest kompletnie nieuzasadniona xD
avatar
avatar
Napisze to ostatni raz jak 3 ogarniętych użytkowników pisze ci że chyba coś tam nie styka to może warto pomyśleć nad sobą a nie obwiniać innych ale ty jako osoba z tak wysokim IQ może odbijasz się od tej reguły i dla mnie to koniec tematu reszte sobie sama odpowiedz
avatar
w levelu 3 będą chcieli sie z toba umawiac... spokojnie... dotrzeć i do tego etapu
avatar
avatar
ty mu dasz 10 ZA a on ci da 20 przeciw i jeszczr cie od kurew wyzwie na koniec Big Grin
avatar
tego nie da sie zaprzeczyc
avatar
jak ktoś lubi alfe... to go za chuja nie przekonasz do amfy...
avatar
KONWALIA... TU KAŻDY MA SWÓJ ŚWIAT !!!! haha Big Grin
avatar
i biorą niektóre rzeczy za bardzo do siebie
avatar
no niektórzy mają swoj swiat
avatar
Konwalia powoli dociera do poziomu LEVEL 2 ... wktórym zrozumie, że rozmowa z porobionymi uzytkownikami to jest jak mina... na która jak przypadkiem SŁOWEM nadepniesz to juszz po tobie Big Grin
avatar
czysta umiejętność logicznego myślenia to nie wszystko, np mamy tutaj przykład doxyou który jest mega inteligentny ale mega głupio prowadzi relacje z drugami, mamy tutaj hulerk cos tam co nie umie czytac ze zrozumieniem
avatar
avatar
avatar
My jesteśmy ci głupi ale szczęśliwi może
avatar
ło kurFa co to się odpierdolowywuuje Big Grin
avatar
Twój wymiar mi odleciał
avatar
Trzym się niestety jesteśmy tylko szara masa
avatar
inteligencja ma wiele wymiarów xd
avatar
Dobranoc
avatar
Dobra, ja zrywam podpalić styrtę, moja inteligencja mi na wincyj nie pozwala Podobno kultowa
avatar
ale moja aktywność na forach narkotykowych to głównie to co napisałam na tym, bo na innym to pare postów maks
avatar
a innych forów nie będę przytaczac
avatar
To tylko teoria ale kto wie

Dostęp zabroniony!

Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant