po prostu wyciągasz wnioski, których nie ma hulerkfow23 twoja analiza tekstu nie jest kompatybilna z moim stylem pisania
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
o rany przywołaliscie sonie
raczej nikt sie umowic nie bedzie chciał xd
weź poprawkę na to, gdzie jesteś, i ze wiekszośc rozmówców jest tak PEWNA siebie jak to nazywasz za ekranem ( i po czymś na odwage )
Dopowiedz*
bawi mnie ta pewność siebie, która jest kompletnie nieuzasadniona xD
vbuahahaha
Napisze to ostatni raz jak 3 ogarniętych użytkowników pisze ci że chyba coś tam nie styka to może warto pomyśleć nad sobą a nie obwiniać innych ale ty jako osoba z tak wysokim IQ może odbijasz się od tej reguły i dla mnie to koniec tematu reszte sobie sama odpowiedz
w levelu 3 będą chcieli sie z toba umawiac... spokojnie... dotrzeć i do tego etapu
co kto lubi
ty mu dasz 10 ZA a on ci da 20 przeciw i jeszczr cie od kurew wyzwie na koniec
tego nie da sie zaprzeczyc
jak ktoś lubi alfe... to go za chuja nie przekonasz do amfy...
KONWALIA... TU KAŻDY MA SWÓJ ŚWIAT !!!! haha
i biorą niektóre rzeczy za bardzo do siebie
no niektórzy mają swoj swiat
Konwalia powoli dociera do poziomu LEVEL 2 ... wktórym zrozumie, że rozmowa z porobionymi uzytkownikami to jest jak mina... na która jak przypadkiem SŁOWEM nadepniesz to juszz po tobie
czysta umiejętność logicznego myślenia to nie wszystko, np mamy tutaj przykład doxyou który jest mega inteligentny ale mega głupio prowadzi relacje z drugami, mamy tutaj hulerk cos tam co nie umie czytac ze zrozumieniem
Paaaaa
Ototot
My jesteśmy ci głupi ale szczęśliwi może
ło kurFa co to się odpierdolowywuuje
Twój wymiar mi odleciał
Trzym się niestety jesteśmy tylko szara masa
inteligencja ma wiele wymiarów xd
Dobranoc
Dobra, ja zrywam podpalić styrtę, moja inteligencja mi na wincyj nie pozwala
ale moja aktywność na forach narkotykowych to głównie to co napisałam na tym, bo na innym to pare postów maks
a innych forów nie będę przytaczac
To tylko teoria ale kto wie
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

