Bp jesuem
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
btw co ten granatnik pierdoli o byciu poszukiwanym
tak bylo
slyszalem to na wlasne oczy
Lato to najlepszy czas na odrobinę ruchu na zewnątrz, bo wreszcie jest ciepło. Koniecznie idź pobiegać - w samo południe, słońce szybko wysuszy pot z ubrań. Nie biegaj wieczorem, jak chcesz biegać po ciemku, to masz od tego jesień. Ubrania biegowe ciemne (jest się wtedy lepiej widocznym na tle zieleni), z długim rękawem i nogawkami (lepiej wchłaniają pot, żeby go odprowadzić na zewnątrz).
Każdy wie, że jak zostawisz psa w samochodzie to się ugotuje. Wystarczy 30 minut przy 40 stopniach. Ale nie każdy wie, że jak zostawisz go 10 minut dłużej to mięso łatwiej odejdzie od kości.
widze jestes swiadomy i w temacie, piontka szajbusie
na mapach kiedys pisali Hic sunt dracones
oceany to ich ropa ktora do nas wyplywa bo maja jej za duzo
ziemia jest plaska a za sciana lodu zyja giganci
Darmowy detoks przynajmniej
Że 2 dbu
Nie będzie mnie ż
Zata się zgłaszam na ma dooek.psniwii
Darmowa dostawa, sprytne
To daj namiary 🤣
Jestem. Poszukiwany oficjalnie
Do psychiatryka to alfa, nep i hexen, jak myślicie?
Zprsoili. Mnie na komsndne.
Przytulnie
Będzie wesoło
Może do szpitala zamówię nagrodę
doxyou Zaprosili Cie na rozmowę kwalifikacyjną?
Ja poczekam, trochę długo, ale doczekam się
Jest ciśnienie 🤪
Dp m ie dzwonili
Z narkotykowego
Nsjebalem sie o cl ci cbodzo
doxyou Mega głęboki przekaz płynie z Twoich słów
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

