kurwa ta feta nie byla najgorsza
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
nazarlem sie tej fety troche od niego i tych kwasow
haha
dobry czub to był xd
tak
ale to ten co mial amfeta.com?
japierdole
xddd
hahaha
i napisał "norton lights" i "white window"
przypomina mi sie jak pozdro spisywał odmiany jakie mial
kurwa
gerry gelato
za dużo marichułany spalił chłopak
hahahhaahahha
https://dopal.org/showthread.php?tid=491...#pid154957 forsik w formie
to nie dla mnie
hulerkfow23 dej oksy chlopaku
kurwa na forum wrocisz w nastepnym roku
a z reszta do ciebie clobro leci na huj ci jeszcze clonazolam
jak @mortko np
ja nie umiem zenzo jesc jak czlowiek
nie kce. moze kurwiarzyna
z domu mje wyjebio
mi zawsze odpierdalalo po zenzo
nie mam warunkuFF na takie akcje
a co miesionc bedziesz robic
nie dzienkuje ja nie moge byc tera miesionc odcienty
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

