az cud ze w psychiatryku nie wyladowales po alfie
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
to bym cenzurowal gowno burze w temacie
Słyszałem te historie o tej super fecie ale ja byłem za młody to niby latalo w latach 2000 a ja byłem za młody xd teraz wiem że czysta feta na mnie nie zrobiła wrażenia ale ja też byłem mocno przeorany alfa więc ciężko się tu rzetelnie wypowiedzieć
jakbyscie dostali teraz tego mefa co waliliscie 1 raz
przy tym stanie receptorow
to byscie chuja poczuli
Mef jest teraz kilka poziomów wyżej niż dekadę temu
jakby byl chujowy
i to calkiem mocno jak dziala
stad ze po takim czasie, kazdy cos czuje
a skad wiem ?
od tego co kiedys byloa
mef jest o 10000% lepszy
ktory uczciwie zrobil
Huja się zgadza, mam obecnie takie sorty mefa, że kiedyś to było marzenie
jak kupujesz od producenta
i glownie paste robia
I może to jest ta różnica
innych skladnikow to na bank
Amfetamina czysta jest dostępna na pewno tylko może jest robiona z innych prekursorów
i to mocno
hulerkfow23 niee akurat to sie zgadza
mozna miec taką co 30 mg cie robi mocno a inna 100 mg i w sumie to lipa
Chuj wie szczerze mówiąc może tak było a może to bajki jak o mefie że kiedyś to było a teraz nie ma
bo te sorty są mega losowe
ale z piko jest problem
polska amfetamine najlatwiej kupic w niemczech
nie to co teraz lata jako feta
ze stara feta to bylo takie 60% piko
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

