Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres




Archiwum Shoutboxa
avatar
az cud ze w psychiatryku nie wyladowales po alfie
avatar
to bym cenzurowal gowno burze w temacie
avatar
Słyszałem te historie o tej super fecie ale ja byłem za młody to niby latalo w latach 2000 a ja byłem za młody xd teraz wiem że czysta feta na mnie nie zrobiła wrażenia ale ja też byłem mocno przeorany alfa więc ciężko się tu rzetelnie wypowiedzieć
avatar
jakbyscie dostali teraz tego mefa co waliliscie 1 raz
avatar
przy tym stanie receptorow
avatar
to byscie chuja poczuli
avatar
Mef jest teraz kilka poziomów wyżej niż dekadę temu
avatar
jakby byl chujowy
avatar
i to calkiem mocno jak dziala
avatar
stad ze po takim czasie, kazdy cos czuje
avatar
a skad wiem ?
avatar
od tego co kiedys byloa
avatar
mef jest o 10000% lepszy
avatar
avatar
ktory uczciwie zrobil
avatar
Huja się zgadza, mam obecnie takie sorty mefa, że kiedyś to było marzenie
avatar
jak kupujesz od producenta
avatar
i glownie paste robia
avatar
I może to jest ta różnica
avatar
innych skladnikow to na bank
avatar
Amfetamina czysta jest dostępna na pewno tylko może jest robiona z innych prekursorów
avatar
avatar
hulerkfow23 niee akurat to sie zgadza
avatar
mozna miec taką co 30 mg cie robi mocno a inna 100 mg i w sumie to lipa
avatar
Chuj wie szczerze mówiąc może tak było a może to bajki jak o mefie że kiedyś to było a teraz nie ma
avatar
bo te sorty są mega losowe
avatar
ale z piko jest problem
avatar
polska amfetamine najlatwiej kupic w niemczech Podobno kultowa
avatar
nie to co teraz lata jako feta
avatar
ze stara feta to bylo takie 60% piko

Dostęp zabroniony!

Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant